استان آلبرتا

استان آلبرتا

متقاضایان اکسپرس اینتری با امتیاز کمتر از 302 این ماه در استان آلبرتا پذیرفته می شوند جزئیات قرعه کشی اعلام شده در 11 و 18 سپتامبر

استان آلبرتا در یکی از قرعه کشی های اخیر این ماه از متقاضیان اکسپرس اینتری که امتیاز کمتری از 302 از سیستم جامع امتیاز دهی دریافت کرده اند را می پذیرد.

جزئیات این قرعه کشی که در 11و 18 سپتامبر که از طریق روند اکسپرس اینتری آلبرتا روی داده است در روز پنجشنبه متعاقبا اعلام شد.

این روند به برنامه متقاضیان مهاجرت آلبرتا (AINP) این اجازه را می دهد تا با جستجو در سیستم اکسپرس اینتری برای متقاضیان واجد شرایط فدرال که این اشخاص ارتباط محکمی با آلبرتا دارند یا مشغول به کار در حرفه ای می باشند که از توسعه اقتصاد استان و اولویت های متنوع را حمایت میکند.

متقاضیان مستلزم دریافت Job Offer  نیستند اما طبق بیانات AINP در صورت داشتن پیشنهاد کاری احتمال پذیرش متقاضی را افزایش خواهد داد.

متقاضیان منتخب اطلاعیه ی علایق یا NOI را از سوی AINP اخذ مینمایند و برای اخذ اقامت دائم کانادا به عنوان داوطلب استانی درخواست دعوت داده میشود.

داوطلبان استانی که در نتیجه با کسب 600 امتیاز اضافه تر از طریق سیستم امتیاز بندی جامع برای داوطلبان اکسپرس انتری لحاظ میگردد، با اطمینان به اخذ دعوتنامه برای اقامت دائم کانادا در طی فرایند دوره درخواست اکسپرس اینتری می گردد.

در 11 سپتامبر، استان آلبرتا برای 339 متقاضی با امتیاز 302 و بالاتر دعوت نامه صادر کرده است.

در دومین قرعه کشی به عمل آمده در 18 سپتامبر نیز 139 NOI صادر گردید که برای داوطلبین اکسپرس انتری با کسب امتیاز کمتر از 350 CRS بوده اند.

روند اکسپرس انتری آلبرتا یکی از معروفترین گزینه های استانی است چرا که داوطلبین اکسپرس انتری با کمترین امتیازات مورد نظر فدرال را نیز قبول می نماید.

کمترین امتیاز متقاضیان مورد قبول از سوی آلبرتا امتیاز 300 بود ، این در حالیست که کمترین امتیاز مورد قبول برای ورود به فدرال اکسپرس انتری برای داوطلبین امتیاز 438 به بالا بوده است.

تا کنون در سال 2019، AINP حدود 4.378 گواهی برای داوطلبین صادر کرده است.

در خصوص سیستم اکسپرس انتری کانادا

سیستم فدرال اکسپرس انتری کانادا ، مجموع داوطلبین در زمینه کلاس کارگران ماهر فدرال Federal Skilled Worker Class ، کلاس تجاری حرفه ای فدرال Federal Skilled Trades Class و کلاس تجربیات سوابق کانادایی ها Canadian Experience Class را مدیریت میکند.

داوطلبین واجد شرایط که در مجموعه اکسپرس انتری پروفایل ایجاد کرده اند امتیازی تحت عنوان  CRS دریافت میکنند، که عواملی همچون سن، تحصیلات، سوابق تجربه کار  حرفه ای و همچنین سوابق زبانی در انگلیسی و یا فرانسه را مورد بررسی قرار میدهد.

شمار زیادی از داوطلبینی که امتیازات بالایی کسب نموده اند، دعوت نامه هایی برای درخواست اقامت دائم کانادا که از طریق قرعه کشی های متداول  که توسط مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا IRCC می باشد، صادر کرد.

, , , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش