استان ساسکاچوان

استان ساسکاچوان

در قرعه کشی بزرگ ساسکاچوان از ۷۶۹ متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نظر دعوت به عمل آورد . داوطلبین حاضر در قرعه کشی ۲۵ سپتامبر نماینده ۱۰۰ شغل بودند.

استان ساسکاچوان از ۷۶۹ متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نظر برای درخواست اقامت دائم کانادا در طی قرعه کشی ۲۵ سپتامبر دعوت به عمل آورد.

این قرعه کشی ها از زمان اجرای برنامه مهاجرتی داوطلبین ساسکاچوان SINPT که بطور چشمگیر تعداد مشاغل دارای مهارت بالا که واجد شرایط زیر مجموعه های معروف اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز در هفته گذشته ، از ۱۹ تا ۲۱۸ بودند، را گسترش داده است.

طبق بیانات SINP ” متقاضیان دعوت شده در قرعه کشی ۲۵ سپتامبر نماینده ۱۰۰ شغل بوده اند.” در میان این مشاغل، مشاغلی همچون مهندسین عمران و شیمیایی، تکنسین های پرتو درمانی پزشکی، روانشناسان و مشاوران و تحلیلگران سیستم های اطلاعاتی نیز به چشم می آمدند.

داشتن یک سال سابقه ی کاری مرتبط با رشته تحصیلی برای واجدین شرایط یکی از مشاغل از بین دیگر معیارها  برای اخذ اقامت از طریق روش استانی هرچند در زیر مجموعه باشند، الزامی است.

داشتن پیشنهاد کاری در ساسکاچوان و سابقه کاری در کانادا مورد نظر نمی باشد.

در قرعه کشی ۲۵ سپتامبر که یکی از بزرگترین قرعه کشی ها ی برگزار شده  از سوی ساسکاچوان ،از زمانی که اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز در زیر مجموعه ها به سیستم ابراز علایق EOI در جولای ۲۰۱۸ تغییر یافته ، قرار گرفته است.

در نهایت ۳۶۵ دعوت نامه برای متقاضیان مشاغل مورد نظر صادر و حدود ۴۰۴ دعوت نامه ی دیگر بر اساس SINP زیر مجموعه اکسپرس انتری ، که برای متقاضیانی که در سیستم اکسپرس انتری فدرال ایجاد پرفایل کرده اند ، صادر گردید.

سیستم اکسپرس انتری ، مجموع داوطلبین را در سه گروه اصلی مهاجرت در کلاس اقتصادی کانادا در زمینه کلاس کارگران ماهر فدرال Federal Skilled Worker Class ، کلاس تجاری حرفه ای فدرال Federal Skilled Trades Class و کلاس تجربیات سوابق کانادایی ها Canadian Experience Class را مدیریت میکند.

اکسپرس انتری برای داوطلبین استانی که ۶۰۰ امتیاز اضافی نسبت به نمره رتبه ی خود کسب کرده اند و بطور موثر درخواست اقامت دائم کانادا را تضمین شده دارند.

برای در نظر گرفته شدن به عنوان داوطلب استانی در ساسکاچوان، متقاضیان اکسپرس انتری بایستی با SINP ابراز علاقه جداگانه ای را ثبت نمایند.

بر اساس سیستم علاقه EOI برنامه مهاجرت داوطلبینSINP ، داوطلبین واجد شرایط بایستی براساس عوامل امتیازی همچون تحصیلات، سوابق کاری، مهارت زبانی در انگلیسی یا فرانسه و همچنین ارتباطشان با ساسکاچوان  صادر میگردد.

متقاضیان با امتیازات بالا براساس قرعه کشی متداول از مجموعه ابراز علایق برنامه مهاجرتی داوطلبینSINP برای درخواست متقاضی استانی دعوت میشود.

کمترین امتیازات کسب شده در قرعه کشی ۲۵ سپتامبر طبق برنامه مهارجتی داوطلبین امتیاز ۷۰ در زیر مجموعه داوطلبین اکسپرس انتری بوده و برای مشاغل مورد نیاز  کانادا امتیاز ۷۹ بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و کسب امتیازات لازم در برنامه مهاجرتی داوطلبین اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز کانادا لطفا به صفحه  this page  مراجعه نمایید.

, , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش