استان BC

استان BC

برای برنامه ی آزمایشی مهاجرت کارآفرینان موقعیت های جامعه ای (منطقه) جدید را اضافه کرده است. گزینه های بیشماری برای آن دسته از کارآفرینان خارجی که تمایل به ایجاد اشتغال در برخی از روستاهای B.C دارند، قابل دسترسی می باشد.

هشت جامعه (منطقه) به لیست مشمولان برنامه آزمایشی مهاجرت کارآفرینان EI در B.C اضافه گردیده است.

این برنامه آزمایشی مهاجرت کارآفرینان EI برای آن دسته از کارآفرینان خارجی است که تمایل به ایجاد اشتغال در یکی از مناطق کوچک در B.C می باشند.

جوامعی با کمتر از ۷۵٫۰۰۰ نفر که در ۳۰ کیلومتر دورتر از حومه شهری قرار دارند از ماه مارچ که این برنامه به اجرا در آمده اند، در این برنامه مشارکت دارند.

این هشت مورد اضافه شده، تعداد مناطق را به ۶۶ منطقه در برنامه آزمایشی رسانده است.

این مناطق جدید شامل:

 1. Aksiqnuk First nation
 2. Canal Flats
 3. Invermere
 4. Parksville
 5. Peachland
 6. Radium Hot Spring
 7. Regional District of East Kootenay (Area F, Area G)
 8. Shuswap India Band

این مناطق باید اثبات کنند که میتوانند برای کارآفرینان مشمول شبکه های مسکونی و بنگاه های تجاری ایجاد کنند. این نمایندگان متاطق بایستی در آموزشهای آزمایشی ویژه برای میزبانی از متقاضیان داوطلب به بازدید، حضور بهم آورند.

چه کسانی میتوانند درخواست بدهند؟

کارآفرینان آینده نگر باید در مناطقی که تمایل به ایجاد یک حرفه جدید دارند، بازدید اکتشافانه ای به عمل بیاورند. سپس با ارائه طرح ها و برنامه های اجرایی و تجاری خود به این نمایندگان، معرفی نامه خود مبنی بر ثبت در برنامه تحت آزمایش را کسب نمایند.

پس از ثبت نام ، متقاضایان بایستی جزئیات تجربیات کاری یا تجاری( سوابق)، تحصیلات، مهارت های زبانی، سرمایه خالص و اطلاعات تجارت ارائه شده و دیگر جزئیات را تایید کنند.

سرمایه خالص شخصی ملزم برای این آزمایش در مقایسه با رده بندی سرمایه گذاری مهاجرت کاهش یافته است. این به معنای کاهش هزینه برای شروع یک تجارت و اسکان در مناطق روستایی B.C می باشد.

متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

 1. داشتن حداقل سرمایه ای بالغ بر حدود ۱۰۰٫۰۰۰ دلار
 2. داشتن سرمایه خالص حداقل۳۰۰٫۰۰۰ دلار
 3. داشتن ۳ سال سابقه کار و یک سال سابقه مدیریت فعال یا مالک بیزینس سا داشتن ۴ سال سابقه مدیریتی در ۵ سال اخیر
 4. داشتن مالکیت سهام ، ۵۱ درصد از شرکت
 5. داشتن یک کار برای شهروندان کانادایی یا داشتن اقامت دائم کانادا
 6. داشتن حداقل مهارت زبانی در انگلیسی یا فرانسه معادل ۴CLB
 7. تکمیل بودن در دیگر شرایط

متقاضیان طبق ثبت نام امتیاز کسب خواهند نمود. متقاضیانی که بیشترین امتیاز را کسب نمایند در قرعه کشی ماهانه دوره ای برای تکمیل درخواست حضور در برنامه مهاجرت BC PNP دعوت خواهند شد.

این درخواست ها طی چهار ماه مورد بررسی قرار میگیرند، و از متقاضیان دعوت میشود تا در یک مصاحبه حضوری در ونکور از جزئیات درخواستشان مذاکره کنند.

پس از تایید، متقاضیان باید یک قرارداد با BC PNP امضا کنند که کلیه معیار های لازم برای متقاضیان کسب اقامت دائم کانادا را تشریح کند.

متقاضیان موفق از BC PNP  نامه حمایت مجور کار را دریافت می نمایند. پس از آن، میتوانند طی درخواستی از دولت کانادا برای مجوز کار دائم دو ساله درخواست ارسال نمایند.

پس از آنکه BC PNP متوجه شد که تمامی شرایط و ضوابط منعقد شده در توافق نامه به درستی انجام شده است، متقاضیان سرمایه گذاری را برای دریافت اقامت دائم کانادا انتخاب می نمایند.

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش