برای آینده خود تصمیم بگیرید

برای آینده خود تصمیم بگیرید

رزومه از تو  پذیرش از ما

جای اتلاف وقت و هزینه با فرستادن اپلیکیشن ها به دانشگاهها رزومت رو برای ما ارسال کن

به جای اتلاف در وقت و هزینه با ارسال درخواست به دانشگاهها  با امتحان کنید

گفت و گوی برتر آکادمی

در این  قسمت سایت آکادمی برای علاقمندان خود مصاحبه های بروز و ارزشمندی را با افراد موفق و کارآفرینان ایران و دانشجویان محصل در خارج از مرزهای کشور در اختیار قرا داده است . با مشاهده مصاحبات آکادمی با اشخاص مختلف در مناطق و کشورهای متفاوت با شرایط متنوع طیف وسعی از اطلاعات و تجربیات آنان را در اختیار شما قرا می نهد.

مشاوره آنلاین

در قسمت مشاوره آنلاین ، آکادمی سرویس تکملیلی ای در زمینه درخواست و کارآفرینی بصورت کاملا آنلاین در اختیار شما قرار می نهد. مشاوره ی درخواست در فرم ۳ پکیج یک ، دو و سه جلسه ای ، اطلاع رسانی در زمینه ی درخواست ، روند درخواست ، زبان و … توسط دانشجویان دانشگاههای برون مرزیو در مبحث کارآفرینی توسط اشخاص با سابقه و صاحب کسب و کار تازه بنیان شده ارایه میشود.

بلاگ

در بخش بلاگ آکادمی شما  با دسترسی به مجموعه ی کامل مقالات و مطالب در خصوص ” مشاوره، درخواست پذیرش  و مراحل و بحث های مرتبط با درخواست پذیرش،معرفی دانشگاه های برون مرزی و همچنین مطالب مرتبط با شیوه راه اندازی و توسعه  کسب و کار و تجارت ، استارت آپ هاو معرفی برترین و موفق ترین های این شاخه میتوانید اطلاعات ارزشمند در زمینه ی مباحث ذکر شده مورد نیاز خود را در سریعترین و کوتاه ترین زمان ممکن کسب نمایید.

, ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش