برنامه های برتر کارشناسی ارشد در TU/e

برنامه های برتر کارشناسی ارشد در TU/e

برنامه های برتر کارشناسی ارشد در TU/e

به ما ملحق شوید تا آینده خود را بسازید 

رفتار انسانی از سوی ساخت محیط زیست را تحت تاثیر قرار می دهد، و مطمینا در یک کشور کوچک مانند هلند این محیط در معرض برنامه ریزی بلند مدت است. این بدین معناست که ساختمان مهندسی مسئولیت بالای در قبال یافتن تعادل درست بین علوم، فناوری و طراحی دارد و این در حالی است که ساخت محیط زیست را توسعه می دهیم. هرچند، منافع متناقض همچنین جنبه های اقتصادی و سیاسی را شامل می شود.

معرفی برنامه های کارشناسی ارشد در معماری، ساختمان سازی و برنامه ریزی در سایت آکادمیک

هلند به عنوان بخشی از جهانی شدن، بطور فزاینده ای با پیشرفت های مهمی مواجه خواهد شد همچون طبیعت، تحولات جمعیتی، اجتماعی و مکانی و کاربری اراضی. صنعت محیط زیست ساخته شده باید به این موضوع پاسخ بدهد، و جامعه باید یک محرک مداوم با مفاهیم نوآورانه و بازار محور فراهم آورد.

در برنامه کارشناسی ارشد معماری، ساختمان سازی و برنامه ریزی، شما خواهید آموخت که با ترجمه آنها به فرصت های هوشمند، سالم و پایدار برای ساخت محیط زیست، با پیشرفت ها روبرو خواهید شد.

اطلاعات بیشتر را در مورد کارشناسی ارشد معماری و برنامه ریزی از سایت کسب نمایید.

معرفی برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت و مهندسی ساخت و ساز در سایت آکادمیک

برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت و مهندسی ساخت و ساز (CME)، همکاری بین دو ساختمان دانشگاه، ساخت محیط زیست و مهندسی صنایع و علوم نوآوری، و تمرکز بر تجزیه تحلیل چالش های علمی، فنی و اجتماعی در محیط شهری است.

در برنامه های کارشناسی ارشد، پیامدهای اجرایی فناوری مدرن در محیط شهری و جنبه های سازمان های آن به منظور ساخت شهرهای پایدارتر، افزایش استانداردهای زندگی و یافتن راه حل های مشکلات جاری مورد مطالعه قرار گرفته است.

مفاهیم کارآفرینی مانند برنامه ریزی تجاری و مطالعات تجربی به متخصصان آینده کمک می کند تا بخشی از مشاغل نوآور باشند. برنامه های کارشناسی ارشد CEM یک امضاء علمی قوی بین المللی در یک محیط متحرک دارد.

زیرا CEM عضوی از فدراسیون ۳TU است که دانشجویان می توانند دوره ای را از دانشگاه فناوری ایندهوون (TU/e)، دانشگاه فناوری دلف یا دانشگاه توینت در هلند انتخاب نمایند

برای کسی اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسی ارشد مدیریت ساخت وساز به سایت مراجعه نمایید.

فرصت های شغلی

تقاضای مستمر برای مهندسی در هلند و کشورهای خارجی وجود دارد : در دولت، شرکت های معماری، پیمانکاران، صنعت تامین، انجمن مسکن، موسسات تحقیقاتی و آموزشی. شغل شما می تواند در طراحی، مشاوره، مدیریت، اجرایی و تحقیقاتی تقسیم گردد. بسته به علاقه شما احتمالا یکی از آنها اولویت خواهد داشت.

دانشگاه فنی ایندهون

دانشگاه فنی ایندهون (TU/e) موسسه تحقیقاتی است که به عنوان یکی از ۱۵۰ دانشگاه نخستین دنیاست رتبه بندی شده است، براساس رتبه بندی آموزش عالی تایمز و QS. حوزه استراتژی های دانشگاه شامل انرژی، بهداشت و تحرک هوشمند است.

پروژه های نوآور

برخی از پروژه های نوآور و چالش برانگیز در بخش ما در حال کار هستند ، برای مثال چاپ بتن سه بعدی، پل در شهرهای هوشمند و یخی. هدف اصلی از چاپ بتنی سه بعدی در آینده چاپ خانه های بتونی است. رکورد جهانی جدید از سوی ساخت بزرگترین پل در یخ قرار خواهد گرفت. شهر های هوشمند بر روی راه حل های هوشمند و نوآور که برای ساخت محیط زیست ملزم هستند، تمرکز دارد.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش