بورس تحصیلی VIDEO

بورس تحصیلی VIDEO

بورس تحصیلی VIDEO

بالای پنج نکته برای درخواست بورس تحصیلی VIDEO

درخواست برای بورس می تواند استرس زا، سخت و زمان بر باشد. دانشجو دانشگاه اوتاوا، امیلی کاتن با محققان موفق از سراسر کانادا صحبت کرد و نکات برتر آنها را برای موفقیت در بورس های دانشگاهی را به اشتراک گذاشت.

امیلی کاتن، دانشجو دانشگاه اوتاوا

درخواست برای بورس تحصیلی می تواند بسیار استرس زا و سخت باشد. بنابراین دانشگاه های کانادا به دریافت کنندگان بورس تحصیلی موفق از سراسر کشور برای رازهای موفقیت آنان صحبت کرد. در اینجا پنج نکته برتر برای اخذ بورس تحصیلی را آکادمیک بیان می کند.

نکته اول: سازمان دهی باشید. این زمانی نیست که بخواهید همه تندتر بکشید. بنابراین تصمیم بگیرید که کدام سند را زودتر نیاز دارید و برنامه ای با تمامی تاریخ های مهم و مهلت ها بسازید تا اینکه استرس نداشته باشید و این موضوع سخت نباشد. بنابراین، برنامه ریزی کنید و تا چند روز پیش از درخواست خود را ارسال نمایید. با این روش در صورتی که با هر گونه مشکلی مواجه شدین، زمان زیادی برای برطرف کردن آن خواهید داشت.

نکته دوم: یک اندازه برای همه یکسان نمی باشد. معیارهای بورس تحصیلی را به دقت بخوانید و هر درخواستی را مطابق با آن تنظیم کنید. از یکجا به جای دیگه فقط کپی پیست نکنید. هر یک از درخواست های شما باید اصیل باشد و به الزامات بورس تحصیلی ویژه پاسخ دهد.

نکته سوم: منابعی را برگزینید که شما و کار شما را می شناسند. این امر مهم می باشد که منابع شما معیارهای بورس تحصیلی را درک کنند و بتوانند بطور واضح ببینند که چرا شما یک متقاضی خوب هستید. بنابراین در نظر داشته باشید که برخی از نکات کلیدی با اطلاعات اضافی را برای کمک به بهبود بخشیدن به نامه ها به آنها بدهید. بنابراین، هیچگاه درخواست لحظه آخر نکنید. مطمئن شوید که به منابع خود زمان کافی برای پیشبرد توصیه های متفکرانه در اختیار گذاشته اید.

نکته چهارم: اثبات و تکرار کنید. نسخه اولیه درخواست بورس تحصیلی شما نباید نسخه نهایی باشد. خطاها واقعا منحرف کننده است و این خطا خیلی بد بر روی اعتبار شما تاثیر می گذارد. بنابراین، دستور زبان محلی خود را پیدا کنید و از او بخواهید که قبل از ارسال درخواست خود، آن را دوباره بررسی کند.

نکته پنجم: منحصر به فرد باشید، خودتان باشید. برخی از بورس های تحصیلی صدها و یا حتی هزاران درخواست دریافت می نمایند، اما خوشبختانه، تنها یکی برای شما وجود دارد. بنابراین، چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند؟ در نظر داشته باشید که کدام یک از دستاوردهای شما، شما را از دیگر متقاضیان مجزا می سازد و اخرین تاثیر را بر روی آنان می گذارد. ادامه بدهید، کمی لاف بزنید. این زمان درخشش شماست.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش