تحصیل در استونیا Estonia

تحصیل در استونیا Estonia

تحصیل در استونیا Estonia

یک مقصد بین المللی فنی زرنگ و دانشی که عشایر دیجیتال در خانه احساس می کنند

استونیا یک کشور کوچک در شمال اروپاست. با وجود سایز آن، این کشور فضا و فرصت های زیادی را برای ورود خارجی ها به این کشور برای تحصیل را ارائه می دهد. از یک سو، یکی از سرسبزترین کشورهای دنیاست و دارای تراکم کم جمعیتی می باشد که محیط زندگی را بسیار سالم و دوستانه می کند. از سوی دیگر، استونیا مکانی عالی برای اتباط با تمام دنیاست، به عنوان یک کشور نوآور دیجیتال است.

کمتر بیشتر است

جنگل ها بیش از نیمی از استونیا را پوشش می دهند که در اروپا و دنیا بسیار نادر است (ضمیمه اجرایی محیطی ۲۰۱۶، ۱۸۰ کشور را رتبه بندی کرد). این کشور دارای جزایر ایزوله شده، سواحل زیبای دوست داشتنی و نواحی جنگلی عمیقا دست نخورده است. هرجایی که باشید، می توانید ظرف سی دقیقه به حیات وحش برسید.

دارا بودن تراکم کم جمعیتی و فضاهای بیشتر برای مردم به این معنا نیست که انسان تنهایی هستید. برعکس، این امر به دانشگاه های استونیا این امکان را می دهد تا رویکردهای شخصی بیشتری را در تشویق هر دانشجو به روند تحصیل استفاده نماید. با سپاس از جمعیت کم، استونیا دارای بوروکراسی کمتر در دانشگاه ها و بطور کلی در دولت دارد.

مشاغل استارت آپ و دیجیتال

زندگی و تحصیل در استونیا برای دانشجویان بسیار راحت است زیرا استونیا یک جامعه دیجیتالی شده برتر است. اعلام پرداخت مالیات آنلاین (در دو دقیقه)، انتقال وجه بانکی از طریق تلفن یا خرید مواد غذایی هفتگی بدون ترک خانه انجام دادن بسیار رایج است. بچه های هفت ساله نظم و پایه های کدگذاری را می آموزند، کاربرد کامپیوتر در تمامی زمینه های زندگی بطور کل گسترده شده است.

جمهوری استونیا نخستین کشوری است که سکونت الکترونیکی- یک هویت دیجیتالی فراملی در دسترس هر کس در جهان است که علاقه مند به اداره یک مکان است- تجارت مستقل آنلاین را ارائه می دهد. این فناوری امنیت و خدمات دیجیتالی راحت که اعتبار و اعتماد به اینترنت را تسهیل کنید، را قادر می سازد. استونیا تقریبا هزاران سکونت الکترونیکی دارد که شامل آنجلا مرکل و چنسلر آلمان است.

استونیا همچنین برای استارت آپ هایش معروف است- تنها پنج دقیقه برای ثبت یک شرکت زمان می خواهد و براساس اقتصاد، این کشور دکورد جهانی برای شماری از استارت آپ های شخصی در ۲۰۱۳ دارد ( بسیاری از استارت آپ های استونیا اکنون شرکت های موفقی هستند که شما می شناسید مانند Skype, Transferwise, GrabCAD و سایر).

براساس داستان های موفقیت آمیز، دانشگاه های استونیا برنامه های منحصر به فرد جدید را توسعه داده اند که بر آموزش فن برتر تمرکز دارد ( برای مثال: امنیت سایبری، فناوری ها و خدمات الکترونیکی دولتی، بازی های آموزشی دیجیتالی)

مقاصد دانشجویی مقرون به صرفه و معقول در سایت آکادمیک

استونیا هزینه های زندگی مقرون به صرفه ای دارد- Business Insider استونیا را در لیستی به عنوان مکانی برای دو شهر مقرون به صرفه اروپایی برای زندگی در (تارتو و تاللین) قرار داده است. از این دو شهر می توان برای تحصیلات نیز نام برد- بسیاری از بورسیه های تحصیلی و برنامه های هزینه رایگان دردسترس، به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد، وجود دارد.

علاوه بر مقرون به صرفه بودن، استونیا همچنین دارای شرایط معقولی برای دانشجویانی که به دنبال شغلی هستند می باشد. دانشجویان بین المللی مجاز به کار تمام وقت در طی تحصیل به مدتی که برای تحصیلات آنان خللی ایجاد نکند می باشند. کسب شغلی مستلزم داشتن مجوز جداگانه ای نیست- اگر دانشجوی بین المللی مجاز به تحصیل است، این امر بطور خودکار حق کار را اطمینان می بخشد.

دانشجویان همچنین مجاز به ماندن در کشور برای مدت شش ماه پس از فارغ التحصیلی برای جستجوی کار می باشند. اگر به زبان محلی صحبت نکنید، همیشه یافتن یک کار ساده نیست، هرچند اکثر مردم استونیا انگلیسی صحبت می کنند و زمینه برای موقعیت های انگلیسی زبانی در حال رشد است. یک نمایشگاه کار سالانه وجود دارد که به ویژه برای دانشجویان خارجی سازمان دهی شده است که همچنین دانشجویان و شرکت ها را دور هم جمع می کند.

اکتشافات اخیر در دنیای آموزشی برتر بین المللی در سایت آکادمیک

در بین دانشجویان بین المللی، استونیا همچنان کشف جدیدی است و شمار دانشجویان بین المللی آن هر ساله تا حدود ۲۰ درصد در حال رشد است. بدنه دانشجویی تقریبا متنوع است- دانشجویانی از کشورهای همسایه همچون فنلاند، روسیه و لتونی وجود دارد، دانشجویانی از کشورهای اروپایی مانند آلمان، ایتالیا، انگلیس و غیره و از دیگر کشورهای سراسر دنیا مانند آمریکا، هند، چین و غیره- همه این ها از ۹۰ کشور مختلف است. تمامی آنها می توانند از بین ۱۴۰ برنامه مدرک که به زبان انگلیسی تدریس می شوند انتخاب شوند.

مهمترین عامل این است که ۸۹ درصد از دانشجویان بین المللی با احصیلات خود در استونیا راضی هستند ( براساس امار دانشجویان بین المللی در سال ۲۰۱۵). اگر تاکنون این مکان کوچک و نوآورانه را برای تحصیل کشف نکرده اید، یک فرصت عالی برای حضور و تحصیل در هفته وبینار در استونی در پایان ماه نوامبر و در ابتدای ماه دسامبر وجود دارد (اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در استونی)

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش