تحصیل در خارج در سن پیترزبورک در سایت آکادمیک

تحصیل در سن پیترزبورک

تحصیل در خارج در سن پیترزبورک در سایت آکادمیک

 مدارک تدریس شده به زبان انگلیسی برای هیجان زده شدن در سال ۲۰۲۰

سن پیترزبورک به عنوان برترین مقصد توریستی شناخته شده است، این شهر نه تنها توریست ها را جذب می کند بلکه برای دانشجویان بین المللی که از سراسر دنیا می آیند. آمار رسمی اعلام کرد که بیش از ۲۰۰۰۰ دانشجوی بین المللی در پی مدارکشان در شهری هستند که پل اروپا و روسیه است. و تعجبی نیست، زیرا در اینجا می توانید با بیشترین مدرک تدریس شده به زبان انگلیسی، دانشگاه HSE در سن پیترزبورک به دانشگاه روسی متصل شوید.

 چه چیزی می توانید در دانشگاه HSE سن پیترزبورک تحصیل کنید

دانشگاه تحقیقاتی بین المللی- دانشگاه اقتصادی عالی (HSE) در پردیس سن پیترزبورک شامل سه دانشکده/ کالج که می توانید در آن ها ثبت نام کنید:

 • دانشکده اقتصاد و مدیریت سن پیترزبورک
 • دانشکده علوم اجتماعی و انسانی سن پیترزبورک
 • دانشکده حقوق

این دانشکده ها برنامه های تدریسی به زبان انگلیسی را ارئه می دهند هم در مقاطع کارشناسی و هم در کارشناسی ارشد که این درخواست برای دانشجویان بین المللی است که ۹ درصد از ۵۰۰۰ دانشجوی دانشگاه را تشکیل داده اند.

در اینجا آکادمیک نمونه هایی از هر آنچه که شما می توانید در انگلیس در دانشگاه HES سن پیترزبورک تحصیل کنید ارائه شده است:

 • دوره کارشناسی در مدیریت و بازرگانی تحصیلی- این برنامه بر روی تجارت بین المللی تجزیه تحلیل مدیریت و بازرگانی تمرکز دارد و همچنین فرصت های کارآموزی و مبادله ای بین المللی را ارائه می دهد. دانشجویان ممکن است (تور ورجاتا Tor Vergata) از دانشگاه رم ایتالیا در رشته دوم را انتخاب نمایند
 • دوره کارشناسی در علوم سیاسی و سیاست جهانی- ملحق شدن به علوم سیاسی با روابط بین المللی و داشتن گزینه تمرکز بر مطالعات اروپا یا مطالعات BRICS. دانشجویان ممکن است (تور ورجاتا Tor Vergata) از دانشگاه رم ایتالیا در رشته دوم را انتخاب نمایند
 • دوره کارشناسی در جامعه شناسی و انفورماتیک اجتماعی- اصول علوم انسانی با علوم اجتماعی را با آموزش یکپارچه در اطلاعات اجتماعی معدنی و روند استفاده از فناوری و روش های جدید در هم می آمیزد
 • دوره کارشناسی ارشد در تاریخچه کاربردی و بین رشته ای: گذشته قابل استفاده – بر روی مناطق قابل مقایسه ای مطالعات و تجهیز شما با مهارت های مرتبط با محافظت و تجزیه تحلیل آثار باستانی تاریخی، متون، ساختارها و مناظر تمرکز دارد.
 • دوره کارشناسی ارشد در امور مالی- تاکید بر روی مهارت های عملی مرتبط با امور مالی و مدیریت ریسک پذیری برای شرکت های غیر مالی است. یک مدرک رشته دومی در اقتصاد و تجارت با دانشکده/ کالج دانشگاه لندن وجود دارد. (انگلیس)
 • دوره کارشناسی ارشد سیاست تطبیقی اورآسیا- برنامه آموزشی در حیطه مرکز آموزش در علوم سیاسی تطبیقی و آموزش عملی در روشهای معاصر تحقیق اجتماعی توسعه یافته است.
 • دوره کارشناسی ارشد در مدیریت و تجزیه تحلیل- تمرکز بر روی استراتژی ها و مدیریت اجرایی در استفاده از اطلاعات بزرگ است
 • دوره کارشناسی ارشد در تجارت و سیاست های آسیای نوین- درک اقتصاد، روند های سیاسی و فرهنگی که در آسیای امروزی بکار برده می شود

 چرا در پردیس سن پیترزبورک دانشگاه HSE تحصیل کنیم

دانشگاه تحقیقات ملی- دانشکده عالی اقتصادی (HSE) در سن پیترزبورک یک پردیس دانشگاه جوان و پویا است که دلایل کمی را برای انتخاب آن به عنوان مقصد تحصیلی خارجی خود ارائه می دهد.

در اینجا دلایل اینکه در زمان تحصیل در دانشگاه HSE در سن پیترزبورک چرا باید هیجان زده بشوید را از زبان آکادمیک شرح داده شده است

 • شما در یک سیستم آموزشی منحصر به فرد که مطابق با استانداردهای شناخته شده بین المللی است، یاد خواهید گرفت
 • تمامی برنامه ها از سیستم اعتباری ECTS استفاده می کند، که از سوی تمامی دانشگاه های EU شناخته شده است.
 • دانشگاه دارای یک سیستم جزئی مهم است که به شما اجازه می دهد تا از بیش از ۱۰۰ دوره جزئی تدریسی به زبان انگلیسی علاوه بر تحصیلات اصلی انتخاب کنید.
 • ناظر شما برای کمک در انجام تحقیق آزاد خواهد بود
 • شما شانس ثبت نام در برنامه های مبادله ای بین المللی در تمامی دنیا دارید.
 • شما از ۲۰ درصد از تحصیلات کارآموزی خود در دروس علمی دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی و شرکت های مشارکتی را خواهید گذراند.
 • شما در یکی از سه دانشگاه برتر اقتصادی در روسیه تحصیل خواهید نمود که همچنین در ۱۰ درصد برتر موسسات اقتصادی در سطح جهان قرار دارد
 • شما فرصتی برای دریافت مدرک دوم دارید در حالیکه یک برنامه خاص را تحصیل می نمایید.

و این تنها شروع است. جنبه های کاربردی زندگی دانشجویان به همان اندازه جذاب هستند و مطمئنا تجربه خود را به یک سواری روان و جالب تبدیل خواهید کرد:

 • می توانید از مزایای بورسیه بهره ببرید که هزینه های شهریه و یک سیستم تخفیفی انعطاف پذیر حداکثر ۷۰ درصد شهریه سالانه را پوشش می دهد
 • پردیس ها مجهز به کلاس های رایانه ای هستند که دسترسی ۲۴/۷ به سیستم مدیریت یادگیری دانشگاه دارند و MOOC در برنامه های آموزشی مورد استفاده قرار گرفته است.
 • می توانید در دوره های زبان روسی شرکت کنید و تا در حس ارامش و راحتی شما در یک شهر جدید کمک کند
 • از تخفیف دانشجویی لذت خواهید برد: اکثر موزه ها، مسئولین حمل و نقل عمومی بلیط ها و کارت هایی که نرخ تخفیفی دارند به دانشجویان ارائه می دهد.
 • دانشگاه به شما خوابگاه های جدید و ساختمان های پردیس های مجهز را پیشنهاد خواهد داد، یا خوابگاه اقامتی که در حدود ۱٫۰۰۰ رامبل معادل ۱۵ یورو در هر ماه هزینه می برد در خوابگاهی که با وضعیت رسمی اخیر بهترین خوابگاه دانشجویی در روسیه است
 • فرصتی دارید که با دانشجویانی که از بیش از کشور هستند ملاقات می کنید
 • دانشگاه HSE در سن پیترزبورک فعالیت های آموزشی اضافی متنوع ارائه می دهد. می توانید به کلوپ بحث و گفتگو (Debating) ، درخواست برای اجتماع علمی دانشجویی، مشارکت در رژه ها، فعالیت های رقصیدن یا عملکرد صدا ملحق شوید
 • شما از یک سازمان دانشجویی Buddy Club با فردی دریافت خواهید کرد تا به شما در تطبیق شدن با زندگی جدید در سن پیترزبورک ( مانند ورود، استفاده از زیرزمین، افتتاح حساب بانکی وغیره) کمک می کند.

زبان روسی را در طی مدارس تابستانی یا خارج از سال تحصیلی بیاموزید

اگر به زبان روسی صحبت نمی کنید و در برنامه های تدریسی به زبان انگلیسی ثبت نام کرده اید می توانید در یک دوره زبان روسی شرکت کنید تا به شما در تطبیق شدن با زندگی در سن پیترزبورک را کمک می کند.

دانشگاه HSE در سن پیترزبورک به شما گزینه ای می دهد تا گذراندن یک دوره فشرده زبان و فرهنگ روسی در طول تابستان یا ترم تحصیلات عمیق تر روسیه که اکنون در دوره های بهار و پاییز موجود است.

مهمتر از این، شما می توانید در دانشکده تابستانی سن پیترزبورک HSE را انتخاب کنید و همچنین ۲ هفته از تحصیلات روسیه را دریافت کنید. این می تواند یک قدم اولیه برای ایجاد محیط جدید باشد که به شما این بینش را می دهد که دانشگاه HSE سن پیترزبورک در مورد چیست.

سن پیترزبورک را در تابستان تجربه کنید

در طول روز تحصیل کنید و شبها از تفریحات لذت ببرید

اگر می خواهید زندگی و تحصیل در روسیه را درک کنید، به مدرسه تابستانه سن پیترزبورک HSE بیایید. این می تواند نخستین گام در محیط جدید باشد که به شما بینش این را می دهد که دانشگاه سن پیترزبورک HSE در مورد چه چیزی است

مدرسه تابستانه سن پیترزبورک HSE دارای بیش از ۱۵ ماجول مختلف در رشته های علوم اجتماعی و سیاسی، صنایع فرهنگی و خلاق، تجزیه تحلیل تجاری، اقتصادی و تجاری، مطالعات روسی، تجزیه تحلیل داده و تاریخ می باشد. می توانید دوره های مختلف را ترکیب کنید و برنامه بین رشته ای خود را ایجاد کنید. دوره های تابستانی مدرسه با یک تیم بین المللی با سخنورانی از روسیه، اسپانیا، آمریکا، برزیل و دیگر کشورها تدریس می گردد.

آیا کار دیگری پس از انجام سخنرانی برای انجام دادن وجود دارد؟ برنامه های فرهنگی رایگان که شامل تور قایقرانی با شام خوش آمدگویی، سفر به پیترهاف، تور گردش شهری، و همچنین فعالیتهای اجتماعی که از سوی دانش آموزان بومی از HSE می باشند سازمان دهی می گردد.

مدرسه تابستانی یک تجربه منحصر به فرد، یک تعادل عالی بین تحصیل و ماجراجویی و مکانی برای دوستی های بین المللی مادم العمر متولد می شود.

۵ دلیل برای اینکه چرا تحصیل در شهر سن پیترزبورک یک تجربه غیرقابل فراموش شدن است

سن پیترزبورک یک ترکیب ایده آل از فرهنگ اروپا و روسیه است، که با یک روحیه نوآورانه شناخته شده است و این روحیه می داند که چگونه بدون میرات فرهنگی و تاریخی، پذیرای جدید باشد. برخی از دلایل بسیار جذاب برای در نظر گرفتن سن پیترزبورک به عنوان مقصد تحصیل شما شامل:

 1. شما همیشه چیزی برای انجام دادن در داخل و خارج شهر می یابید- بیش از ۳۰۰ موزه، تائتر معروف دنیا، پارک ها و باغ ها و تفریحات فعالیت های امروزی تجربه تحصیل شما را مهیج خواهند نمود. خارج از شهر می توانید شگفتی را بررسی کنید، باید مکان های نزدیک حومه شهرها مانند پیترزهاف (Peterhof)، استرلنا (Strelna)و تسارسوکو (Tsarskoe)را بیینید.
 2. به راحتی می توانید دیگر کشورهای اروپایی را کشف کنید- موقعیت سن پیترزبورک و دسترسی به حمل و نقل شما را قادر به مسافرت های سازمانی به دیگر کشورهای اروپایی می کند.
 3. شهری برای توسعه و شبکه سازی حرفه ها- سن پیترزبورک مکانی عالی برای تحقق الهام بخشیدن به تحصیلات، تحقیقات و تجارت است. حدود صدها دانشگاه، بیش از ۳۵۰ سازمان علمی، گروهی از شرکت های IT، موسسات خلاق صنعتی و یک اکوسیستم نوآورانه پیشرفته خوب برای حمایت از سرمایه گذاران و مشاغل تازه ایجاد شده وجود دارد.
 4. چرخش در اطراف راحت است- خود این شهر از لحاظ قابلیت دسترسی به حمل و نقل برنامه ریزی شده و فرصت های متنوعی برای حمل و نقل را برای رفت و آمد روزمره فراهم می کند.
 5. هزینه های مقرون به صرفه زندگی دانشجویی- هزینه های زندگی دانشجویی شما در مقایسه با شهرهای اروپایی ( حمل و نقل، اجاره و دیگر هزینه ها) بسیار مقرون به صرفه خواهد بود

 از تجربه بین المللی خود نهایت استفاده را ببرید

رفتن به خارج برای تحصیل یک فرصتی منحصر به فرد و برجسته است که نه تنها دانش جدید را کسب می کنید بلکه درک خواهید نمود که چگونه در یک محیط جدید احساس آرامش داشته باشید و اینکه چگونه به طور کارآمد ارتباط برقرار کنید. ذهن و دید شما را بازتر می کند و به شما فرصتی برای دوست یابی می دهد

خواه دوره ای کوتاه بگذرانید، کارشناسی یا کارشناسی ارشد در دانشگاه HSE سن پیترزبورک، از هر آنچه که روسیه و سن پیترزبورک به شما ارائه می دهد، اطمینان حاصل نمایید که لذت می برید.

یک سخن در سن پیترزبورک وجود دارد: شما زمان بسیار خوبی را در آنجا خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با تقویم رویدادهای آتی که توسط دانشگاه HSE در سن پیترزبورک برگزار می شود، تنظیم کنید.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش