تحصیل در خارج در کشور مجارستان با بورسیه تحصیلی Stipendium Hungaricum با سایت آکادمیک

تحصیل در مجارستان و بورسیه تحصیلی Stipendium Hungaricum

تحصیل در خارج در کشور مجارستان با بورسیه تحصیلی Stipendium Hungaricum با سایت آکادمیک

مدت درخواست از زمانی برای شما شروع می شود که بورسیه تحصیلی Stipendium Hungaricum را دریافت کنید. در ۱۶ فبریه، دانشجویان از بیش از ۵۰ کشور مختلف می توانند برای بورس تحصیلی که از سوی دولت مجارستان برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۹ تخصیص داده شده درخواست بدهند. جزئیات در مورد بورس تحصیلی را بررسی کنید و اطلاعات اضافی را در مورد سیستم درخواست کسب نمایید. در اینجا آکادمیک اطلاعات تکمیلی اینفوگرافیک روند درخواست بهتر را در اختیارتان قرار داده است.

چرا مجارستان و چرا بورسیه  تحصیلی Stipendium Hungaricum؟ برای فهمیدن آن، داستان زیر را از دانا- دانشجوی اکراینی که تحصیلات بیوتکنولوژی پزشکی را پس از کسب بورسیه تحصیلی شروع کرده است، بخوانید. نگاهی به تجربیات وی بیندازید و تصمیم بگیرید که تمایل به درخواست برای بورسیه تحصیلی دارید

من تحصیلات کارشناسی ارشد MSc را در دانشگاه پلی تکنیک ملی لیو در اکراین در سال ۲۰۱۵ شروع کردم و در سال ۲۰۱۶ بورسیه تکمیلی از دولت مجارستان را دریافت کردم. اکنون من یک دانشجوی کارشناسی ارشد MSc در دانشگاه Pecs در جاییکه تحصیلات بیوتکنولوژی پزشکی ام را می گذرانم. زمانیکه تصمیم به تحصیل در مجارستان کرم، لیستی از مزایای تحصیل در این کشور را ایجاد کردم. در اینجا تنها برخی از مزایای اصلی تحصیل در مجارستان را قید کرده ام:

  • شانس تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه معروف مجارستان را دارید
  • مجارستان بخشی از اتحادیه اروپاست، بنابراین هر دیپلمی که بدست می آورید معروف است و در دنیا شناخته شده است.
  • مجارستان موقعیت بسیار عالی و زیر ساخت بسیار پیشرفته ای دارد، و این امر مسافرت به دور اروپا را راحت می کند.
  • پایتخت آن، بوداپست، یکی از محبوب ترین مقاصد در بین دانشجویان بین المللی و دیگر دانشگاه های شهر است مانند Pecs Szeged, Debrecen, Gyor یا Miskolc و همچنین دانشجویان سراسر دنیا را جذب می نماید.
  • این مزایا چیزهایی است که شما تقریبا در مورد آن می دانید. اما پس از اقامت و زندگی در این کشور برای بیش از یکسال، می توانم بگویم که چیزهای بسیار بیشتری وجود دارد.

ارتباط شبکه ای خود را در محیط بین المللی توسعه دهید

تحصیل در مجارستان فرصت بسیار عالی ای برای خلق ارتباطات جدید و یافتن دوست از سراسر دنیا است. زندگی در چنین محیط متنوعی، به ما می آموزد تا دنیا را با دید دیگری بنگریم. روابط خوب ایجاد کنیم که در تقویت روابط بین کشور و مجارستان به خوبی مفید باشد. ده ها داستان الهام بخش از دانشجویانی که در مجارستان تحصیل می کنند و آنهایی که بعدها سفیران کشورهایشان در مجارستان شده اند وجود دارد

بی نظیر بودن مجارستان را کشف کنید

آمادمیک تنها مدت زمان محدودی را در مجارستان گذراند. و سعی بر آن داشت تا آن را سازنده تر از آن چه که شما می توانید نشان دهد، فعال ماندن، مشارکت در رویدادهای دانشجویی، ملحق شدن در دروس دانشگاهی، فعالیت های ورزشی و سفرهای زیاد. ضرب المثل خوبی وجود دارد که می گوید: “هر آنچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند”.  این بدین معناست که اگر می خواهید احترام ببینید، نخست  نیاز به نشان دادن احترام از سوی شما هستیم، و این ایده به شمادر مجارستان بسیار کمک خواهد نمود.

در مورد تاریخ و آداب و رسوم مجارستان مطالعه کنید. در یادگیری زبان مجاری وقت صرف کنید. مجارستان به نظر یک کشور کوچک می آید اما سنگ های قیمتی نهفته زیادی دارد. به محض اینکه شروع به یافتن آنها می کنید، متوجه خواهید شد که این کشور چقدر غنی و منحصر به فرد است.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش