تحصیل در نروژ

تحصیل در نروژ

تحصیل در نروژ

تحصیل در خارج در نروژ-ادغام اجرا دانشگاهی با زندگی پرشور دانشجوی در سایت آکادمیک

هر ساله مقالات تحصیلی به دانشگاه های برتر که دسترسی به عملکرد عالی کمک به دانشجویان بین المللی، که دارای تجربیات تحصیلی خارجی بسیار عالی هستند، جایزه اعطا می نماید. براساس بازتاب و توصیفات گرد آمده دانشجویان در سال ۲۰۱۶، دانشگاه برجین در نروژ که یکی از برترین موسسات آموزشی است که توانسته بطور موثر بر نیازها و انتظارات دانشجویان را مطابق با اهداف علمی  و همچنین اهداف و دستاوردهای شخصی برآورده سازد.

گرچه بازبینی ها و عقاید دانشجویان در مورد زمان تحصیل در یک دانشگاه خاص ممکن است تحت تاثیر عقاید باشد، اما می تواند بینش با ارزشی داشته باشد که در مقایسه با رتبه های بدست آمده با موسسات آموزشی معروف با دید عمیق تری باشد.

نتایج جوایز بین المللی رضایت دانشجویی ۲۰۱۶ همچنین نشان داد که نروژ از نظر تعداد دانشجویان بین المللی که از تصمیم خود برای آمدن و تحصیل در اینجا احساس خوشبختی و خوشحالی می کنند، برترین کشور است. بنابراین چه چیزی کشور نروژ را به یک جایگاه خوب و دوست داشتنی تحصیلات خارجی کرده است؟

  1. از روز اول احساس خواهید کرد که خوش آمده اید.

ممکن است کشور نروژ در اغلب مواقع سال هوایی سرد داشته باشد، اما مردم نروژ شیوه های خود را برای نشان دادن خوش آمدگویی گرم به خارجی ها را دارند. به ویژه، دانشگاه های نروژ در کمک به دانشجویان بین المللی برای تطبیق با کشور و فرهنگ جدید تمرکز دارد و در موضوعات شخصی و تجحصیلی حمایت های خود را مهیا می سازد.

  1. تحصیل رایگان

دانشگاه های دولتی هیچگونه شهریه ای را برای دانشجویان بومی و بین المللی دریافت نمی کند ( صرف نظر از اینکه چه آنها از کشورهای که عضو ایالات متحده عربی یا EEA باشند یا نباشند). شما تنها ملزم به پرداخت هزینه ناچیزی حدود ۵۰ یورو در هر ترم می باشید.

  1. اساتید دوستان شما هستند

تمامی دانشگاه های نروژ جوی آرام و صمیمی را حفظ می نمایند، از جمله می توان از لحاظ ارتباط بین دانشجویان و معلمان را نام برد. دانشجویان بین المللی همیشه با این واقعیت که آنها ملزم به حفظ دیدگاه رسمی با اساتید را ندارند، غافلگیر هستند. در حقیقت، آنها را برای صحبت با اساتید، سوال پرسیدن و کسب مشاوره در مورد سخنرانی ها، تکالیف و پروژه ها تشویق و ترغیب می شوند.

  1. می توانید تحصیل و کار کنید

دانشجویان بین المللی با شرایط زیر مجاز به کار با ویزای دانشجویی هستند: دانشجویان می توانند تا ۲۰ ساعت در هفته در طی سال تحصیلی در مشاغل نیمه وقت و در طی تعطیلات به صورت تمام  وقت مشغول به کار شوند.

  1. از محیط ایمن و استاندارد بالا لذت ببرید

نروژ دارای استانداردهای بالای زندگی با بازار کار متنوع و جذاب است و همچنین یکی از امن ترین کشورهای اروپایی است که کمترین میزان جرم را دارد.

دانشگاه برگن- دارای برترین رتبه دانشگاهی که نیازهای دانشجویان را برآورده می کند

امسال یکی از برترین دانشگاه های نروژ که از سوی مقالات تحصیلی با جایزه رضایتمندی دانشجویان بین المللی معرفی شده است، دانشگاه برگن است. دانشجویان، دانشگاه برگن را به عنوان عالی ترین دانشگاه امتیاز داده اند، این دانشگاه از ۱۰ امتیاز ۹ را دریافت نموده است.

دانشگاه برگن یا UiB مفتخر است به داشتن تعالی دانشگاهی برتر و در بین ۲۰۰ دانشگاه برتر مطابق با QS و The Times Higher Education قرار بگیرد و همچنین از سوی دانشگاه برتر دنیا در بین ۳۰۰ دانشگاه ( رتبه بندی شانگهای) قرار بگیرد. این دانشگاه دارای شش دانشکده است و طیف وسیعی از برنامه های لیسانس، فوق لیسانس و دکترا را با حدود ۴۰۰ مدرک که به انگلیسی تدریس می شود، ارائه می دهد.

UiB دارای دستاوردهای جالب و عالی همچون:

  • UiB یکی از پیشروان در تحقیقات قطب شمالی است، و یکی از اسناد دانشگاهی در این زمینه در دنیا است.
  • این دانشگاه مجله ویژه خود را دارد که نتایج تحقیقاتی آن منتشر شده است. و به دلیل نزدیکی آن به دریای نروژ، دانشگاه برگن در تحقیقات دریایی و آب و هوایی به طور مداوم درگیر بوده است و همچنین یکی از پروژه های جاری در درک تغییرات آب و هوایی با مطالعات پوسته های فسیلی تاکید دارد.
  • UiB همچنین نظریه ها و هواشناسی جدید عملی را توسعه و ایجاد کرده است. شمار حدود ۱٫۵۰۰ دانشجوی بین المللی در هر سال، دانشگاه برگن تنها استانداردهای بالای یادگیری و آموزشی را ارائه نمی کند. در UiB، تمامی دانشجویان خارجی ضمانت دریافت خوابگاه دانشگاهی را دارند و برای اینکه اقامتگاه آنان راحت تر شود و در عین حال تفریح داشته باشند، این دانشگاه فرصت های زیادی برای معاشرت و غوطه ور شدن در فرهنگی بومی را فراهم می سازد. سازمان های دانشجوی زیادی وجود دارد که می توانند به آنها ملحق شوند، برخی از این سازمان ها بر روی فعالیت های یادگیری اجتماعی و خلاق تمرکز دارد در حالیکه برخی دیگر وابسته به اعتقادات مذهبی خاصی هستند.

در دانشگاه برگن میتوانید در کلاس های زبان نروژی حاضر شوند یا در برنامه های زبان مبادله ای که Tandem نامیده می شود مشارکت کنید، در این کلاس ها می توانید شرکایی را بیابید و به آنها بیاموزید یا با یکدیگر زبان خارجی را تمرین کنید.

زندگی دانشجویان در برگن

برگن دومین شهر بزرگ در نروژ است و یکی از مهمترین مراکز اقتصادی و تجاری است. هرچند این شهر دارای فضای صمیمی یک شهر کوچک است، شما می توانید در هر مکانی که در آن هستید از نمایش های باشکوه لذت ببرید، از آنجاییکه شهر با هفت رشته کوه احاطه شده و از سوی دیگر به دریای نروژ متصل شده است.

از آنجاییکه برگن یک چشم انداز طبیعی زیباست، فعالیت های فضای باز بسیار رایج است و شما می توانید در برخی از این ورزش های مهیج همچون کوهنوردی، قایق سواری، اسکی، دوچرخه سواری در کوهستان، ماهیگیری، قواصی شرکت کنید. می توانید یک روز در یکی از این کوه های زیاد کوهنوردی کنید، و در سفر بعدی از قایق سواری در فیورد لذت ببرید.

برگن تنها طبیعت نیست، همچنین می توانید از جاذبه های فرهنگی بسیار جالب از جمله بریگن ( سایت میراث جهانی یونسکو) و مکانی که بتوانید از آثار هنری محلی را تحسین کنید، بازدید کنید. از کلیسای قدیمی سنت مری در قرن ۱۲، وارف و موزه ای متعدد دیگر را بازدید کنید.

همانطور که می دانید، برگن همه چیز دارد و شما می توانید از ترکیبی غنی از فرصت های تحصیلی عالی و فعالیت های جذاب اوقات فراغت لذت ببرید.

یک برنامه تحصیلی مناسب در UiB بیابید و یک دانشجو در یک محیط دانشگاهی بین المللی واقعی بشوید.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش