ثبت نام در دوره های UG (کارشناسی) و PG (کارشناسی ارشد) کانادا

دوره های UG (کارشناسی) و PG (کارشناسی ارشد) کانادا

ثبت نام در دوره های UG (کارشناسی) و PG (کارشناسی ارشد) کانادا

چگونه با آکادمیک در دوره های UG (کارشناسی) و PG (کارشناسی ارشد) کانادا ثبت نام کنیم.

برای تمامی عزیزانی که تمایل به تحصیل در کانادا دارند ، برای اقامت در این کشور بایستی ویزای تحصیل کانادا دریافت نمایند. در صورتی که مدت دوره شش یا کمتر از شش ماه باشد نیازی به اخذ مجوز تحصیل کانادایی نیست. بنابراین دانشگاه مورد نظر را انتخاب کنید و درخواست خود را ارسال نمایید، همچنین لازم است که مدت زمان دوره ای که تصمیم به تحصیل دارید را نیز بررسی کنید، شاید که مستلزم اخذ ویزای تحصیل باشد. به همین دلیل، شما باید بدانید که چگونه برای دانشگاه های خارجی درخواست ارسال کنید؟ برای عزیمت به کانادا داشتن ویزا الزامی است، هرچند، این آخرین گام در این پروسه است. روند طولانی ای در پیش روی است که دانشجویان پیش از ورود برای درخواست ویزای دانشجوی باید بدانند. در این مقاله، در مورد تمامی مراحل ورود به دانشگاه برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

این امر بسیار خوب است که بدانیم برای چه دوره ای چه آزمونی را باید سپری کنیم قبل از اینکه روند درخواست را شروع کنیم. در ادامه ، دانشجویان باید در خصوص مدارک مورد نیاز برای درخواست در دانشگاه های کانادا مطلع باشند.

 1. نمرات آیلتس یا تافل
 2. امتیاز SAT
 3. انگیزه نامه/ مقاله
 4. توصیه نامه
 5. مدارک تحصیلی ( گواهی تحصیلی مدارس یا دانشگاه)
 6. تمکن مالی

همچنین بدانید

 • نمونه های انگیزه نامه برای کاناد Sample SOP for Canada
 • شرکت در آزمونSAT در هند برای ادامه تحصیل در آمریکا و کانادا
 • اسناد تمکن مالی برای ارسال درخواست تحصیل در خارج

علاوه براین، افراد باید درخصوص موارد پیش از ورود به موسسات از زمان بندی آنان آگاه باشند. دانشجویان میتوانند مستقیما به دانشگاه ها و کالج های مورد نظر درخواست ارسال نمایند. افرادی که میخواهند در دوره ای MBA شرکت نمایند باید از روند تکمیلی درخواست برای ارسال درخواست به دانشگاه مناسب آگاه باشند.

مطالب مرتبط:

 1. تماس با کانادا: فرایند برنامه های کاربردی Ivey MBA و معیار های پذیرش
 2. فرایند برنامه کاربردی Rotman MBA تورنتو برای تحصیل در کانادا

پس از دریافت تاییدیه از سوی دانشگاه مورد نظر، متقاضی باید هرچه سریعتر به دانشگاه پاسخ دهد. بطور کل، متقاضی برای اطمینان بخشیدن به دانشگاه برای اینکه در ترم جاری شرکت خواهد نمود باید هزینه ای را پرداخت نماید.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش