جذب نجاران در نوا اسکوشیا

جذب نجاران در نوا اسکوشیا

نوا اسکوشیا از مجموعه اکسپرس انتری نجاران را جذب میکند، در طی روند اولویت های بازار کار نوا اسکوشیا متقاضیانی که در مشاغل کمبود کار قرار دارند را انتخاب میکند.

نوا اسکوسیا در این ماه دومین قرعه کشی خود را طی روند اولویت بازار کار برگزار کرد، در این دوره از نجاران واجد شرایط که پروفایل مجموعه اکسپرس انتری فدرال داشتند و از متقاضیان درخواست استانی برای اخذ اقامت دائم کانادا بودند دعوت به عمل آورد.

روند اولویت بازار کار به برنامه دواطلبین نوااسکوشیا NSNP این اجازه را میدهد، در مجموعه اکسپرس انتری متقاضیان واجد شرایط با سوابق کاری در مشاغلی که با کمبود نیروی کار داخلی مواجه هستند،  جستجو کند.

در دور گذشته این انتخابات برای ۲۲ نجار مشمول دعوت نامه ارسال شد.

متقاضیان منتخب باید  نامه ی مرجعی میبنی بر داشتن سابقه کاری دو یا بیشتر در زمینه مهارتهای تجاری بعنوان یک نجار از سوی کارفرمای پیشین خود ارائه دهند.

نجاران خویش فرما نیز همچنین واجد این شرایط شده اند و بایستی مدارکی از شخص ثالث ارائه دهند که خدمات دریافت کرده اند و جزئیات پرداختی به آنان را نشان دهد.

همچنین این منتخبین باید طبق معیار های زبانی کانادا CLB امتیاز ۵ یا بالاتر در زبان انگلیسی یا فرانسه در هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیداری داشته باشند.

علاوه بر این آنان باید مدارک مالی یا سرمایه ای دال بر استطاعت خود و خانواده اشان در نوا اسکوشیا و همچنین پرداخت هزینه های مهاجرت و مسافرت را ارائه دهند.

روند اولویت بازار کار در آگوست ۲۰۱۸ راه اندازی شد است و از  آن زمان تا کنون از کارمندان آموزش و پرورش کودکی، حسابرسان مالی و حسابداران و متقاضایان اکسپرس انتری با توانایی فرانسوی دعوت به عمل آورده است.

نجاران منتخب در قرعه کشی ۲۰ سپتامبر، از هم اکنون تا ۳۰ روز مهلت ارسال درخواست برای متقاضی استانی زمان دارند.

متقاضیان موفق براساس سیستم امتیاز بندی جامع CRS در قبال نمرات امتیاز بندی اکسپرس انتری ۶۰۰ امتیاز کسب کرده اند و به عنوان متقاضی اخذ اقامت دائم کانادا دعوتنامه تضمینی ای دریافت خواهند کرد.

در این قرعه کشی الزامات CRS کمی وجود نداشت.

 

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش