دلایل تحصیل در کانادا

دلایل تحصیل در کانادا

دلایل تحصیل در کانادا

هشت دلیلی که تحصیل در کانادا معنی دارد

  1. دانشگاه های کلاس جهانی

دانشگاه های کانادایی برای کیفیت بالا و تعالی در استانداردهای دانشگاهی شناخته شده اند و به ترتیب در بین برترین دانشگاه های بین المللی قرار دارند.

  1. مقرون به صرفه بودن

در حالیکه کیفیت آموزشی و استانداردهای زندگی در کانادا در بین برترین های جهان است، هزینه های زندگی و شهریه ها بطور کل نسبت به دیگر کشورها همچون آمریکا و انگلیس کمتر است.

  1. گزینه های هزینه

دانشگاه های کانادا بیش از ۱۵٫۰۰۰ برنامه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد همچون برنامه های مدرک حرفه ای، دیپلم و گواهی در طیف وسیعی از رشته های تحصیلی ارائه می دهد.

  1. گشوده بود برای دنیا

بیایید و محیط آموزشی غنی شده در پردیس های کانادا با ذهنیت جهانی تجربه کنید و مهارت های تفکرات انتقادی با ارزش و تحلیلی شهروندان جهانی نیاز است را گسترش دهید.

  1. آموزش های تجربی

دانشگاه های کانادایی طیف وسیعی از برنامه هایی را به دانشجویان ارائه می دهد که با تجربیات علمی از جمله آموزش مشترک، که جایگزین آموزش کلاس و آموزش شغلی و کارآموزی است.

  1. خدمات پشتیبانی

دانشجویان بین المللی از خدماتی بهره می برند که در گذر به زندگی و تحصیل در کانادا به آنها کمک می نماید: فعالیت های جهت گیری، مشاوران دانشجویی، پشتیبانی زبان، انجمن های دانشگاهی، کلوپ های اجتماعی و برنامه های دیگر در موسسات آموزشی.

  1. تنوع فرهنگی

کانادا در بین چند فرهنگی ترین کشورهای جهان قرار دارد. با وجود اصالت بومی، دانشجویان بین المللی در جوامع و پردیس های متنوع و پذیرا، احساس غربت نمیکنند.

  1. موقعیت اقامت در کانادا پس از فارغ التحصیلی

دانشجویان بین المللی فرصت اشتغال به کار در حین تحصیل و پس از فارغ التحصیلی را دارند. فارغ التحصیلان دانشگاهی ممکن است واجد شرایط انتقال به اقامت دائم کانادا باشند. وب سایت شهروندی و مهاجرت کانادا را برای کسب اطلاعات بیشتر بررسی نمایید.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش