سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا

این ویزا به والدین ، پدر بزرگ و مادر بزرگ های شهروندان کانادایی و همچنین ساکنین دائمی ای که قصد دید و بازدید از اقوام خویش اقامت موقت دریافت می نمایند، میتوانند از این ویزا که سوپر ویزا نامیده میشود برای درخواست بازدید اقدام نمایند.

این ویزا نیز به دو صورت یکبار ورود و چندبار ورود، که با اعتبار حداکثر ۱۰ سال  است ،صادر میشود. این در حالیست که به دلیل اعتبار ۵ ساله ایرانیان، مدت اعتبار به ۵ سال تنزل کرده است.

از مزیت های این ویزا نسبت به دیگر ویزا ها ارتقا در مدت اقامت از ۶ ماه به ۲ سال می باشد.

در قیاس با دیگر ویزا ها دارنده این ویزا حقوق و محدودیت های یکسان با ویزای عادی توریستی را دارا است و دارنده این ویزا نمیتواند در طی اقامتش در کانادا مشغول به کار یا تحصیل گردد. نکته قابل بیان که آکادمیک اذعان می نماید استفاده از این ویزا حتی پس از دریافت اقامت دائم می باشد.

واجدین شرایط سوپر ویزا

آکادمیک این نکته را بیان میکند که دارندگان این ویزا بایستی واجد شرایط دریافت ویزای های توریستی نیز باشند. این بدین معناست که، علاوه بر دارا بودن وضعیت جسمانی سالم بایستی مدارک سفر معتبر نیز دارا باشند و بتوانند افسر مهاجرت کانادا را قانع کند که پس از پایان یافتن اقامتش کانادا را ترک خواهد کرد و به میهن خویش باز خواهد گشت. در ضمن باید دلایل قانع کننده ای مبنی بر اینکه به چه دلایلی باز خواهند گشت. از جمله این دلایل آکادمیک به دلایل شغل،خانواده یا دارایی اشاره میکند. از دیگر نکات متقاعد کردن افسر به دارا بودن سرمایه کافی در طی اقامت در کانادا است.

از دیگر شرایطی که متقاضیان باید دارا باشند:

  1. نشان دادن اینکه والدین ، پدر بزرگ یا مادر بزرگ یکی از شهروندان با ساکنین دائمی کانادا هستند.
  2. تهیه بیمه تکمیلی تا سقف ۱۰۰٫۰۰۰ دلار، از یکی از شرکتهای ارائه دهنده بیمه کانادایی که شامل امور خدمات درمانی ، بستری شدن و بازگشت شود
  3. تحت معاینات پزشکی بودن.

و در پایان اینکه

اعضای خانواده درخواست دهنده بایستی دارای شرایط زیر باشند:

  • اثبات شهروند با ساکن دائمی کانادا بودن.
  • ارسال دعوت نامه برای متقاضی.
  • اثبات بالا بودن درآمدشان از حداقل سطح تعیین شده

مدارک مورد نیاز سوپر ویزای کانادا

مدارکی برای این ویزا ارائه میدهید همان مدارکی است که برای ویزای عادی تحویل سفارت میدهید. تنها با این تفاوت که این ویزا شامل بیمه درمانی نیز میباشد

, , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش