طرح سوال و جواب های مهاجرت خود اشتغالی با سایت آکادمیک

برنامه خود اشتغالزایی کانادا

طرح سوال و جواب های مهاجرت خود اشتغالی با سایت آکادمیک

  1. مریم در زمینه عکاسی فعالیت دارد. در مجله های نشنال ژیوگرافی و مجله های در آن سطوح، عکس های وی را به چاپ رسانده اند. ایشان جوایز بسیاری در زمینه های عکاسی کسب نموده است و در ۵ سال آخر به این شغل پرداخته است. آیا ایشان از لحاظ واجد شرایط در راستای مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغال زایی می باشد؟

بله. سابقه کاری وی براساس برنامه مهاجرتی خوداشتغال زایی برای مهاجرت به کانادا مورد پذیرش می باشد.

  1. معنای ورزشکار یا هنرمند در سطوح جهانی چیست؟

این بدین معناست که ورزشکار یا هنرمند در سطح جهان شناخته باشد یا در سطوح بالای آن رشته فعالیت نماید و همچنین دیگر همکاران وی در همان سطح وی را بشناسد. در ورزش ها یا فعالیت های بدون طرفدار قوانینی موجود است که این افراد را حمایت می کند و حتی با وجود اینکه در سطح دنیا مورد شناخت قرار نگرفته اند تنها در بالاترین سطح رشته خود بودن برایشان کافی است.

  1. چگونه می توان تمایل خود را در برنامه خود اشتغال زایی کانادا برای ایجاد شغل شخصی به مامور مهاجرت اثبات کرد؟

آکادمیک به شما پیشنهاد می کند که به دلیل راه های متنوع در این زمینه بهتر است با مشاور مهاجرت خود مشورت نمایید. در صورتی که بخواهیم به برخی از این موارد اشاره کنیم میتوان از مسافرت های پیشین به کانادا یا دارا بودن طرح تجاری قوی یا یافتن شرکا تجاری در کانادا یا دارا بودن تجربه تجاری در زمینه مورد نظر و همچنین سطح مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی بیان می کنیم.

  1. چگونه می توانم علاقه خود در برنامه خود اشتغالزایی کانادا در زمینه دارا بودن تمایل و توانایی در راستای اثبات کمک های خاص به فعالیت تجاری خاص در کانادا نشان دهم؟

هنرمندان و ورزشکاران در این زمینه بایدد مامور مهاجرت را مجاب کنند که پس از ورود به کشور کانادا به فعالیت خود ادامه خواهند داد و از طریق آن فعالیت کسب و کار ایجاد خواهند نمود. کشاورزان نیز باید اثبات کنند که استطاعت خرید مزرعه در کانادا را دارند و تمام الباقی مسائل موجود در مدیریت مزرعه در کانادا را از قبیل جغرافی کانادا، مسائل مرتبط با آب و خاک و قوانین  کشاورزی در کانادا را آگاه هستند.

  1. چگونه مامور مهاجرت را مجاب کنیم که توانایی لازم در زمینه کمک به اقتصاد کانادا را داریم؟

پاسخ به این سوال بسیار تخصصی می باشد و در خصوص هر پرونده ای متفاوت می باشد. بنابراین آکادمیک پیشنهاد میکند با مشاور خود مشورت نمایید.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش