مطالعات فارغ التحصیلی و تحقیقی در کانادا با سایت آکادمیک

مطالعات فارغ التحصیلی و تحقیقی در کانادا

مطالعات فارغ التحصیلی و تحقیقی در کانادا با سایت آکادمیک 

اگر به دنبال تحقق تکمیل تحصیلات خود هستید، فرصت آموزش عالی و تحقیق در کانادا در انتظار شما است. اعضا دانشگاه های کانادا صدها برنامه فارغ التحصیلی (گواهی ها، دیپلم ها، مدارک فوق و دکترا) در بسیاری از رشته ها ارائه می دهد.

کانادا به عنوان رهبر جهانی در شمار زمینه های تحقیقاتی شناخته شده است از جمله داروهای بیمارستانی، فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و روان شناسی و علوم شناختی را می توان نام برد.

دانشگاه های کانادا نقش مهمی را در موفقیت کشور به عنوان اجرا کننده تحقیقات ایفا می نمایند. این دانشگاه ها در چهل درصد از تحقیقات کانادا و توسعه شرکت داشته اند، یکی از بالاترین رتبه های تحقیقاتی دانشگاهی بین OECD و کشورهای G8.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی فارغ التحصیل در دانشگاه کانادا، می توانید با اساتید دانشکده در تحقیقات سهیم شوید. بایستی در پروژه های واقعی زندگی با شریک های تجاری کار کنید یا مطالعات مستقلی را تحت راهنمایی مشاور برجسته انجام دهید. انتخاب با شماست.

گزینه های مدرک فارغ التحصیلی

در کانادا، معمولا برنامه های مدرک فارغ التحصیلی در یکی از این دو دسته قرار میگیرد: حرفه ای یا تحقیق محور

برنامه های مدرک فارغ التحصیلی حرفه ای: این برنامه ها دانشجویان را برای مشاغل و حرفه های خاص آماده می سازد مشاغلی همچون تجارت و مدیریت، مهندسی، دندان پزشکی، حقوق یا پزشکی است. آنها عموما به سمت دستیابی به مهارت های علمی و دانش کاربردی گرایش دارند. به همین ترتیب، دانشجویان ممکن است دوره های ساخت بهتری را دنبال کنند و دوره های کارآموزی را انجام دهند. علاوه بر مدرک فارغ التحصیلی، دانشجویان در برنامه های حرفه ای اغلب باید به سمت یک اعتبار بخشی حرفه ای نیز کار کنند.

اگرچه برخی از مدارک حرفه ای عالی در مقاطع فوق را ارائه می دهد و برخی ( همچون دسته ای در زمینه پزشکی) دارای مدرک کارشناسی فنی هستند. با این وجود آنها نیاز به اتمام تحصیلات دانشگاهی قبل از درخواست دارند.

برنامه های مدرک فارغ التحصیلی تحقیق محور: این برنامه بر روی مطالعات عمیق در رشته های خاص همچون شیمی، انگلیسی، فرانسه، جغرافی و جامعه شناسی تمرکز دارد. اینها عموما به سمت دستیابی نظریه و تحقیق گرایش دارند. ممکن است از دانشجویان خواسته شود تا شمار دقیقی از دوره ها را همچون نظریه های تحت هدایت استادی که به عنوان مشاور عمل میکند را نیازمند شود.

برنامه های فوق تحقیق محور اغلب سنگی پیش روی برنامه دکترا و PHD ( مدرک برتر تحقیق) می باشد. برنامه های دکترا برای آموزش بورس تحقیقاتی و در برخی موارد در دانشگاه های آینده اگرچه فارغ التحصیلان به طور چشمگیری در بخش های مختلف مشغول کار هستند طراحی شده است.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش