مطالعات محیطی در کانادا

مطالعات محیطی در کانادا

مطالعات محیطی در کانادا

به عنوان دانشجوی بین المللی در کانادا، این موضوع برای شما چگونه خواهد بود؟ کلاس های کانادایی متنوع و چند فرهنگی است. شما می توانید به انگلیسی یا فرانسه ( یا هر دو زبان) تحصیل کنید. (کانادا دو زبان رسمی دارد) و خواهید فهمید که معلمان، مدرسان و اساتید فراگیر، همچنین پشتیبان هستند.

محیط تحصیل در کانادا را کشف کنید و چگونگی تشویق رویکرد ما به یادگیری دانش آموزان پیشرفته می کند.

محیط های یادگیری فراگیر حمایتی

کانادا به عنوان یک کشور متنوع و فراگیر شناخته شده است. این ها کیفیت هایی هستند که بازتابش را در کلاس می بینید. کانادا از تمامی مردم با تمامی پیش زمینه ها، منطقه، عقاید، گرایش ها و توانایی های جنسی استقبال می کند.

مدارس کانادا، از دبستان تا کارشناسی ارشد، حمایت هایی که دانش آموزان نیاز دارند را پشتیبانی می کند. از نظر برخی این به معنای توجه بیشتر و آموزش برای گرفتن آنها از موضوعات دشوار است. برای سایرین، این ممکن است به معنای اسکان ویژه برای مدیریت یک وضعیت یا ناتوانی باشد.

تمامی مدارس کانادا در تمامی سطوح تحصیلی مشاوره و خدمات شغلی برای کمک به گرفتن تصمیم مهم و قرار دادن دانش آموزان در مسیرهای موفقیت ارائه می دهند.

مدارس ایمن، احترام در کلاس

در سراسر کانادا، مدارس خارجی، دانشکده ها و دانشگاه ها متعهد هستند تا محیط های ایمنی را برای دانش آموزان و معلمان در زمینه های تحصیلی و شغلی ایجاد نمایند. امنیت، ایمنی و احترام از مهمترین علائم مشخصه سیستم آموزشی کانادا است.

ارزش های کانادایی ها در آموزش

کلاس های کانادایی آزادی دانشگاهی، تعالی و نوآوری را ارج می نهد. کیفیت تدریس کانادایی در تمامی سطوح بالا است. به عنوان دانش آموز در کانادا، شما مورد تشویق قرار خواهید گرفت تا تحقیقات اصلی را اجرا کنید و ایده های خود را در موضوعات مهم در زمینه تحصیلات خود به اشتراک بگذارید. شما با سایر دانش آموزان، معلمان، مدرسان و اساتید همکاری خواهید کرد. تمامی این ها امکانات بی نهایت را برای رشد شخصی و حرفه ای فراهم می سازد، همچنین شما را برای مکان کار و شغل موفقیت آمیز اماده می سازد.

یک روز عادی در کلاس کانادایی

بیابید که یک روز عادی در مدارس، دانشکده ها و دانشگاه های کانادا برای دانش آموزان بین المللی چگونه است. کلاس های مدرسه ابتدایی دانش آموزان را غنی می سازد در حالیکه دبیرستان ها، دانشگاهیان سختگیر همراه با برنامه های ویژه ای که نوجوانان را برای مشاغل آینده خود آماده می کند. در دانشکده ها و دانشگاه ها، دانش آموزان از آموزش های کلاس جهانی با اساتید، محققین و مدرسین مشهور کانادایی بهره می برند.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش