معرفی آموزش فارغ التحصیلی با سایت آکادمیک

آموزش فارغ التحصیلی

معرفی آموزش فارغ التحصیلی با سایت آکادمیک

 آموزش فارغ التحصیلی چیست؟

گزیده ای از انتشارات تحصیلات فارغ التحصیلی: راهنمای عملی انجمن کانادا برای تحصیلات فارغ التحصیلی

مدارس فارغ التحصیلی شامل برنامه های لیسانس ( معمولا یک یا دو سال تحصیلات تمام وقت پس از مدرک کارشناسی) و برنامه دکترا ( تقریبا چهار تا شش سال تحصیلات اضافه تر که پس از مدرک لیسانس است).

محیط آموزشی فارغ التحصیلی بطور جداگانه ای متفاوت تر از آنچه که در سطح کارشناسی است می باشد. این امر به عنوان پیشرفت، تمرکز و علمی در طبیعت شناخته شده است:

  • این امر پیشرفته است زیرا بر پایه آموزش کارشناسی است.
  • این امر متمرکز است زیرا تاکید بر تحصیلات فارغ التحصیلی در عمق است.
  • این امر علمی است زیرا صرفاً با کسب دانش و مهارت ها نگران نیست، بلکه با تجزیه تحلیل انتقادی دانش موجود و ایجاد دانش جدید مربوط می باشد. از دانش آموزان فارغ التحصیل انتظار می رود مهارت های تحلیلی و تفسیری پیشرفته و همچنین درک یا تولید تحقیق را بدست بیاورند و آن را بکار ببرند.

اگرچه انتظارات دانش آموزان ثبت نامی در برنامه های فارغ التحصیلی ممکن است متغیر باشد، باید دانست که مدرسه فارغ التحصیلی تجربه آموزشی بسیار متفاوتی را نسبت به آن نوع از تحصیلات کارشناسی نشان می دهد. اکتشافات علمی به ندرت یک روند خطی است و بطور کلی می توان تحقیق را به شکل مستقیم به سوی نتیجه مطلوب سوق داد. اکتشافات آمیزه ای از دیدگاه ها، توانایی ها، کنجکاوی و خوشبختی است.

تحصیلات فارغ التحصیلی ممکن است به سه دسته رده بندی شده زیر تقسیم گردید:

  • برنامه های حرفه ای: مهارت های خاص و صلاحیت هایی را برای یک شغل خاص فراهم می آورد ( برای مثال: آسیب شناسی گفتار زبان، برنامه های MBA)
  • برنامه های پایانی: مدارک لیسانس و دکترا بطور جداگانه ای بدست می آیند. دانش آموزان پس از اول تکمیل مدرک لیسانس خود برای برنامه های دکترا درخواست می دهند.
  • برنامه های غیر پایانی: برنامه های لیسانس بطور مستقیم برنامه های دکترا را بدون داشتن گزینه وقفه پس از دوره لیسانس، تغذیه می کند. شاید بطور مستقیم از تحصیلات کارشناسی وارد شود.

علاوه بر آن مدرک شما ممکن است:

  • دوره محور: ترکیبی از دوره های مورد نیاز، جایگاه تمرین، امتحان ورودی، تحقیق مستقل یا دوره یا پروژه سنگ سرطاق
  • تز محور: ترکیبی از دوره های مورد نیاز و یک پروژه تز تحت نظارت استادیار تز

برنامه های لیسانس تز محور یک فرصت را برای دانش آموزان برای کشف امکانات پیگیری تحقیق به عنوان شغل فراهم می کند. زمان عادی برای تکمیل این مدرک دو سال می باشد، اگرچه تکمیل تز با کیفیت بالا مستلزم مدت زمان طولانی تری است.

از دانش آموزان انتظار می رود تا اشتیاق و فداکاری در قبال تکمیل موضوعاتی که پروژه های تحقیقاتی خود را حمایت می کنند، نشان دهند، که می تواند به معنای این است که در پروژه خود در کنار یک کار استاندارد هفته ای کار کنند. در تحقیقات، نتیجه پایانی تقریبا همیشه با تلاش و تعهد دانش آموزان به پروژه مشخص می شود. پاداش این امر فرصتی برای پیگیری سوالات تحقیقاتی است و اکتشافات را در مناطق متنوع و پر اهمیت هدایت میکند، که با هدف کاهش رنج انسانی و پیشرفت درک ما از دنیا انجام می شود.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش