معرفی آموزش های آنلاین و از راه دور کانادا با سایت آکادمیک

آموزش های آنلاین و از راه دور

معرفی آموزش های آنلاین و از راه دور کانادا با سایت آکادمیک

در صورتی که تمایل به داشتن آموزش کانادایی هستید، اما قادر به ترک وطن برای تمامی بخش های تحصیل خود نیستید، تحصیلات مجازی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. کمیسیون نوآوری کانادا و آموزش مجازی کانادا را به رهبری در آموزش آنلاین و از راه دور تبدیل کرده است.

با آکادمیک هر زمان با آموزش آنلاین ارتباط برقرار کن

آموزش از راه دور به دانشجویان بین المللی مانند شما این اجازه را می دهد تا به دانشگاه ها و دانشکده های کلاس جهانی کانادا و یادگیری از دانشکده مشهور دانشگاهی دسترسی از راه دور داشته باشید. آموزش مجازی مزایایی آموزش کانادایی را به شما می دهد، زمانیکه شما قادر به حضور فیزیکی در کلاس را نداشته باشید. این موضوع همچنین فرصت هایی را برای آموزش ثابت که اغلب در زمان و سرعت شما، ارائه می دهد.

برنامه های آنلاین در کانادا را بیابید

اکثر دانشگاه ها و دانشکده های کانادایی به دانش آموزان بین المللی که در برنامه های آنلاین و آموزش از راه دور خود خوش آمد می گویند. برنامه های دانشگاهی خود را بیابید تا متوجه شوید آیا می توانید یک بخش یا تمام تحصیلات خود را از طریق آموزش از راه دور که شامل میزان هزینه است، را تکمیل کنید .

دانشگاه های مجازی کانادا (CVU-UCV)، منبع دیگری از اطلاعات عالی ( انگلیسی و فرانسه موجود است) در مورد این بخش پر رونق آموزش در کانادا می باشد. این بخش شبکه ۱۱ دانشکده و دانشگاه است که برای آموزش از راه دور و آنلاین تخصیص داده شده است. شما می توانید برنامه اطلاعاتی آن را برای اینکه بدانید با کدامیک از برنامه ها علاقمند هستید جستجو کنید.

هزینه های آموزش از راه دور و آنلاین با سایت آکادمیک

هزینه های آموزش آنلاین براساس اینکه آیا برنامه بخشی از دیپلم دانشکده، مدرک لیسانس یا در سطوح تحصیلی ارشد است، متنوع می باشد. هزینه ها می تواند براساس موسسات و برنامه هایی که انتخاب نموده اید متنوع باشد. شما می توانید از ابزار جستجوی آکادمیک برای ارزیابی هزینه های برنامه آموزشی از راه دور استفاده نمایید.

الزامات زبانی و دانشگاهی

قبل از شرکت در یک برنامه آنلاین کانادایی، شما باید مهارت های فرانسه یا انگلیسی خوب داشته باشید. درباره تست های زبانی که برای دانشجویان بین المللی اعمال می شود، بیاموزید.
همچنین ممکن است شرایط تحصیلی یا ورودی نیز وجود داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با دانشکده یا دانشگاه انتخابی خود تماس بگیرید. اگر بخشی از مطالعات خود را در کشور خود به پایان رسانده باشید، ممکن است بتوانید اعتبارات خود را به یک برنامه آنلاین در یک موسسه کانادایی منتقل کنید.

چگونه ثبت نام کنیم

برای ثبت نام، یک درخواست را به دانشگاه یا دانشکده مورد نظر خود که به عنوان یک دانشجوی آنلاین یا از راه دور در آن شرکت خواهید کرد، تکمیل کنید.
دانشگاه مجازی کانادا (CVU-UVC) جزئیاتی در مورد نحوه درخواست در مؤسساتی که بخشی از شبکه یادگیری از راه دور آن در کانادا هستند ارائه می دهد.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش