معرفی اشتغال به کار حین تحصیل در کانادا با سایت آکادمیک

اشتغال به کار حین تحصیل در کانادا

معرفی اشتغال به کار حین تحصیل در کانادا با سایت آکادمیک

تجربه کار با ارزش را کسب کنید و کمک هزینه خود را با مشاغل نیمه وقت دانشجویان برای دانشجویان بین المللی تکمیل کنید. در حالی که شما قبل از ورود به کانادا باید مدارک کافی ارائه دهید که می توانید شهریه و هزینه های زندگی خود را پرداخت کنید، تعدادی از برنامه های مجوز کار برای دانشجویان بین المللی و همسران آنها / شرکای حقوق مشترک وجود دارد که کار در کانادا را ممکن می سازد. اشتغال در کانادا می تواند راه طولانی ای را در مقابل کمک به شما در ایجاد ارتباطات کسب و کار برای آینده را طی کند و حتی می تواند به شما در مهاجرت پس از فارغ التحصیلی کمک نماید.

کار در خارج از دانشگاه ها با سایت آکادمیک

برنامه های مجوز کار خارج از دانشگاه ها به شما این اختیار را می دهد تا ۲۰ ساعت در هفته در طول ترم های  دانشگاهی و تعطیلات بین ترم های تمام وقت ( برای مثال، تعطیلات زمستانی و تابستانی و تعطیلات بهار) کار کنید.

همکاری و کارآموزی با سایت آکادمیک

برنامه های مجوز کار همکاری یا کارآموزی برای دانشجویان بین المللی که استخدام در نظر گرفته شده برای آنها بخش مهمی از برنامه تحصیل در کانادا است که از سوی موسسات دانشگاهی کانادا گواهی می شوند، در دسترس است. بخش کاری این برنامه می تواند ۵۰ درصد از برنامه تحصیلی را شکل دهد.

فرصت های کار داخل دانشگاه ها با سایت آکادمیک

دانشجویان بین المللی ای که مجوز تحصیل با اعتبار دارند و به صورت تمام وقت در دانشگاه ها یا دانشکده های عمومی و خصوصی کانادایی واجد شرایط در حال تحصیل هستند، ممکن است شرایط کار در داخل دانشگاه های را در موسساتی که بدون مجوز تحصیل، تحصیل کرده اند را دریافت کنند.

اطلاعات بیشتر در فرصت های شغلی برای دانشجویان بین المللی را از سایت های زیر کسب نمایید.

 

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش