معرفی برنامه کار آفرینی منطقه ای استان بریتیش کلمبیا با سایت آکادمیک

برنامه کار آفرینی منطقه ای

معرفی برنامه کار آفرینی منطقه ای استان بریتیش کلمبیا با سایت آکادمیک

آکادمیک اعلام می کند که این برنامه هم اکنون پذیرای متقاضیان می باشد

از جمله استان های پرطرفدار و گران کانادا می توان به استان بریتیش کلمبیا اشاره نمود. این موارد هم از لحاظ زندگی و هم اخذ اقامت می باشد. آکادمیک به این موضوع اشاره دارد که دریافت امتیاز برای شهرهای اصلی این استان برای ایرانی ها اگرچه غیر ممکن نیست بسیار دشوار نیز می باشد. چرا که رقابتی بس سنگین با متقاصیان چینی را دارند بنابراین بطور طبیعی در هیچ زمینه ای نمی توان در این رقابت قالب شد.

از این روی استان برای تمرکز زدایی و پیشبرد گسترش شهرها و مناطق کم جمعیت تر برنامه های مهاجرتی ارزانتری را ارائه می دهد. در زیر به شرایط این برنامه ها اشاره می شود:

  1. متقاضیان باید در مناطقی سرمایه گذاری کنند که کمتر از ۷۵ هزار نفر جمعیت داشته باشد و همچنین در ۳۰ کیلومتری منطقه شهری با جمعیت بالای ۷۵ هزار نفر واقع شده باشد.
  2. اخذ تاییدیه و معرفی نامه از منطقه مورد نظر برای متقاضیان ضروری می باشد لذا متقاضی باید از منطقه شخصا بازدید نماید.
  3. متقاضی باید در نظر بگیرد که باید دارای سه سال از پنج سال را مالکیت صد در صدی کسب و کار خود را بر عهده داشته باشد و یا دارای چهار سال مدیریت یک کسب و کار را داشته باشد.
  4. دارا بودن حداقل ۳۰۰هزار دلار کانادا ( به نرخ مصوب دلار دولتی) برای متقاضی است. سرمایه مذکور متقاضی می تواند به شکل ملک، پول نقد، حساب های ارزی و … باشد.
  5. حداقل سرمایه گذاری معادل ۱۰۰ هزار دلار کانادا، تنها در منطقه ای که برنامه کسب و کار برای آن نوشته شده است می باشد.
  6. دارا بودن حداقل ۵۱ درصد از مالکیت کسب و کار تاسیسی در کانادا از سوی مقاضی.
  7. پس از ورود از طریق ویزای کار، متقاضی باید ظرف مدت ۱۲ ماه سرمایه خود را اجرا نماید.
  8. متقاضی باید برای حداقل یک نفر مقیم دائم یا یک شهروند کانادایی ایجاد اشتغال نماید.

چند نکته مهم:

در صورتی که متقاضی توانایی خرید کسب و کار را نداشته باشد باید کسب و کار را ایجاد نماید.

حاضر بودن متقاضی در طی مدت برنامه در کانادا الزامی است به صورتی که باید ۷۵ درصد از زمان را در محل کسب و کار خود باشد.

از دیگر نکاتی که متقاضی باید رعایت نمایند این است که در طی مدت زمان که با ویزای کار جهت راه اندازی کسب و کار معین شده خود در کانادا است باید ساکن همان منطقه ای که معرفی نامه دریافت کرده باشد. بنابراین و بر این اساس پیش از دریافت اقامت دائم نمی توان هیچ شغلی را در منطقه کوچک ایجاد نمود و پس از آن زندگی در ونکوور را برگزید.

لازم به یاد آوری است که متقاضیان امتیازات را براساس عواملی همچون: سن، سوابق کاری، مدرک تحصیلی، برنامه ریزی کسب و کار و … کسب می نمایند و در این مدت زمان تنها به متقاضیانی که بیشترین امتیاز را کسب می نمایند دعوت نامه صادر می شود.

مهمترین نکته ها:

  1. مطابق تجربیات کسب شده، برگزیده شدن متقاضیان با میزان سرمایه ۱۰۰ هزار دلار بعید می باشد. بنابراین در صورت تمایل به شرکت در این برنامه باید مبالغ بیشتری را در برنامه ریزی کسب و کار خود در نظر بگیرید.
  2. لازم به بیان است که ایجاد اشتغال در شهرهایی با جمعیتی بالغ بر ۷۵ هزار و کمتر کار دشواری خواهد بود. چرا که به نسبت کوچکتر بودن شهرها ایجاد اشتغال نیز دشوارتر خواهد بود به دلیل کمتر بودن میزان مشتریان در این زمینه است.

فراموش نکنید که داشتن مدرک زبان انگلیسی از الزامات برای اخذ امتیاز می باشد.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش