معرفی بهترین مدارس اقتصادی اروپا- رتبه بندی دانشگاه ۲۰۲۰ در سایت آکادمیک

بهترین مدارس اقتصادی اروپا

معرفی بهترین مدارس اقتصادی اروپا- رتبه بندی دانشگاه ۲۰۲۰ در سایت آکادمیک

اروپا یم مقصد عالی  برای دانشجویان بین المللی که علاقه به تحصیل در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد اقتصاد را دارند، می باشد. این قاره کهن برنامه های تحصیلی بیشماری را ارائه می دهد که به زبان انگلیسی تدریس می شوند، مقرون به صرفه یا حتی رایگان و بدون شهریه است و گزینه های مسافرتی عالی برای آن افرادی که می خواهند شهرها و کشورهای دیگر را در طی تحصیلات خود کشف کنند.

اما کجا باید اقتصاد خواند؟ براساس رتبه بندی بین المللی ایجاد شده از سوی دانشگاه های برتر و دانشگاه شانگهای جیاو تانگ، بهترین مدارس اقتصادی در اروپا می باشند:

 1. بهترین مدارس اقتصادی اروپا- رتبه بندی دانشگاه های برتر در سایت آکادمیک

رتبه بندی کلی QS را در وب سایت دانشگاه های برتر ملاحظه بفرمایید.

 1. بهترین مدارس اقتصادی اروپا- رتبه بندی شانگهای در سایت آکادمیک
 • London School of Economics and Political Sciences (LSE), UK مدرسه اقتصادی و علوم سیاسی لندن، انگلیس
 • University of Cambridge, UK دانشگاه کمبریج، انگلیس
 • University of Oxford, UK دانشگاه اکسفورد، انگلیس
 • University College London (UCL), UK دانشگاه دانشکده/ کالج لندن، انگلیس
 • University of Toulouse 1, France دانشگاه تولوس ۱، فرانسه
 • Bocconi University, Italy دانشگاه بوکونی، ایتالیا
 • University of Warwick, UK دانشگاه ورویک، انگلیس
 • University of Zurich, Switzerland دانشگاه زوریخ، سوئیس
 • Erasmus University Rotterdam, Netherlands دانشگاه اراسموس راوتردام، هلند
 • University of Bonn, Germany دانشگاه بن، آلمان

دیگر دانشگاه های برتر اقتصادی در وب سایت رتبه بندی شانگهای را بازدید کنید.

بررسی های دانشجویان از بهترین مدارس اقتصادی در اروپا در سایت آکادمیک

رتبه بندی دانشگاه های بین المللی یک راه برتر در کشف حیثیت و کیفیت دانشگاهی دانشگاه یا دانشکده/ کالج مورد علاقه شما است. اما معیارهای زیادی برای ایجاد این رتبه بندی ها بکار برده می شود، و برخی از آنها باید برای شما نسبت به بقیه مهمتر باشد. برای مثال، خواندن آنچه که دیگر دانشجویان باید بگویند باید راه بهتری برای یادگیری هرآنچه که دوست دارند برای تحصیل در یک مدرسه خاص در خارج از کشور تحصیل کند، باشد.

در اینجا آکادمیک برخی از بررسی های دانشجویان از برترین مدارس اقتصادی اروپایی را ارائه می دهد.

 بررسی دانشجویان از دانشگاه بن در سایت آکادمیک

معلمان حرفه ای، رقابتی و تحصیل کرده هستند. ماژول ها با ساختار خوب، متصل و برخی از جنبه های جدید را به یکدیگر اضافه می کنند. شما باید مدارک را هرچه زودتر آماده کنید. اگر هر گونه سوالی دارید، از تماس با دانشگاه تردید نداشته باشید. کشف چیزهای دیگر با کمک آنها ساده تر است.

 بررسی دانشجویان از دانشگاه اراسموس روتردام در سایت آکادمیک

نخست آنکه، این دانشگاه بسیار بزرگ و متفاوت است. تمامی دانشگاه ها در یک پردیس تک می باشند و بدین ترتیب شما به مردمی با تمام پیش زمینه ها دسترسی خواهید داشت. علاوه بر آن، آن را به شدت شامل همه دانش آموزان خود می کند.

دوما، خود شهر مهیج است. همه افراد انگلیسی صحبت می کنند، همه مورد استقبال قرار می گیرند، شهر امنی است، می توانید با دوچرخه هرجایی بروید، و بهترین ها دنیا را بدست بیاورید: یک سوی شهر بسیار مدرن و پیشرفته است، شبیه شهر، دیگر سمت شهر بیشتر سنتی است و شبیه روستا است ( حتی با وجود دریاچه).

در کل، من دوباره این کار را می کردم. با افراد شگفت انگیزی آشنا شدم که هنوز هم با آنها روزانه صحبت می کنم، من واقعا برای آنها و روتردام دلتنگ شده ام.

 بررسی دانشجویان از دانشگاه بوکونی در سایت آکادمیک

این دومین تجربه خارجی من در یک کشور خارجی اروپایی است. مسلما دانشگاه بوکونی و میلان بهترین انتخاب برای تحصیلاتم بوده است. یک محیط فرهنگی متنوع، پویا و همچنین خواستار به چالش کشیدن خود و رشد و پیشرفت شخصی است.

میلان یکی از شهرهای مورد علاقه من بود، به عنوان یک دانشجو می توانید در برخی فعالیت های خارج از برنامه مشغول شوید (مانند: موزه، ورزش، رویدادها، زندگی شبانه). دانشجویان بین المللی ممکن است با برخی از موانع زبانی در میلان مواجه شوند، هرچند این موضوع به سرعت رو به رشد می گردد.

در بوکونی، موانع زبانی وجود ندارد، آنها حتی زمانیکه با آنها مواجه می شوید به شما کمک می کنند. به طور کلی، می توانم بگویم که سفرم به میلان به یاد ماندنی بود. استاد بسیار خوبی داشتم و دوستان منحصر به فردی را ملاقات می کردم.

 بررسی دانشجویان از دانشگاه ورویک در سایت آکادمیک

دانشگاه ورویک ۴ سال است که استاد علم من است، و بطور صادقانه بگویم که روزی نیامده است که از تحصیل در آنجا پشیمان شوم. پردیس کالم با جنگل های زیاد، دریاچه ها و حیواناتی که به اطراف می روند با فضای پر هرج و مرج و پرتحرک به خوبی پیش می روند، واقع شده است.

سطح تدریسی و کلیت زندگی بسیار خوب است و این امر را می توانید در رتبه بالای دانشگاه ببینید. سومین دانشگاه برتر شدن در انگلیس در رشته اقتصاد فرصت های استخدام همه جانبه ای را به فارغ التحصیلان خود می دهد.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش