معرفی بهترین مدارس اقتصادی دنیا- رتبه بندی دانشگاه ها در ۲۰۲۰ در سایت آکادمیک

بهترین مدارس اقتصادی دنیا

معرفی بهترین مدارس اقتصادی دنیا- رتبه بندی دانشگاه ها در ۲۰۲۰ در سایت آکادمیک

اگر شما ذهن تحلیلگری دارید و از کار کردن با اعداد، شناسایی الگوها و درک بازار کار لذت می برید، بنابراین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد اقتصاد می تواند برای شما ایده آل باشد.

در حالیکه فرصت های شغلی بسیاری پس از فارغ التحصیلی وجود دارد، رقابت بسیار بالاست، اینکه چرا نیاز به پیشرفت بسیاری از مهارت ها ممکن دارید و بیاموزید که چگونه از آن استفاده کنید و دانش خود را در دنیای واقعی درخواست بدهید. بهترین راه برای دستیابی به این امر تحصیل در یکی از برترین مدارس اقتصادی در دنیا است.

 1. بهترین مدارس اقتصادی در دنیا- رتبه بندی دانشگاه های برتر در سایت آکادمیک

رتبه بندی جامع QS را در سایت دانشگاه های برتر بررسی کنید.

 1. بهترین مدارس اقتصادی دنیا- رتبه بندی شانگهای در سایت آکادمیک

 University of Chicago, US دانشگاه شیکاگو، آمریکا

 • Harvard University, US دانشگاه هاروارد، آمریکا
 • University of California, Berkeley, US دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، آمریکا
 • Columbia University, US دانشگاه کلمبیا، امریکا
 • Massachusetts Institute of Technology (MIT), US موسسه فناوری ماساچوست، آمریکا
 • Princeton University, US دانشگاه پرینکتون، آمریکا
 • London School of Economics and Political Sciences (LSE), UK مدرسه آقتصادی و علوم سیاسی لندن، انگلیس
 • Stanford University, US دانشگاه استندفورد، آمریکا
 • New York University, US دانشگاه نیویورک، آمریکا
 • Yale University, US دانشگاه یل، آمریکا

دیگر مدارس برتر اقتصادی را در وب سایت رتبه بندی شانگهای ملاحظه بفرمایید.

بررسی دانشجویان از بهترین مدارس اقتصادی در دنیا در سایت آکادمیک

 رتبه بندی دانشگاه از معیارهایی مانند درامد فارغ التحصیلی، فرصت های شغلی، برگه های دانشگاهی، بودجه تحقیقاتی و دیگر موارد برای ارزیابی موسسات آموزشی عالی را به کار می گیرد. در حالیکه آنها دیدگاه های با ارزش را فراهم می آورند، هیچ چیزی قابل قیاس با بازخورد دانشجویان نمی باشد. در اینجا تعدادی از بررسی های فارغ التحصیلانی که در بهترین مدارس اقتصادی در دنیا تحصیل کرده اند وجود دارد.

دانشگاه نیویورک

دانشگاه نیویورک یک فرصت استثنایی برای  بیرون کشیدن دانشجویان از محوطه آسایش و رشد است. در دانشگاه نیویورک بودن بسیاری از درهای فرصت ها را باز می کند که باید از آن استفاده کرد. برای مثال، دانشگاه نیویورک برای برنامه های جهانی گسترده اش شهرت یافته است، که این امر دانشجویان را قادر می سازد تا در مکان هایی مانند آبو ذبی، آکرا، لندن، مادرید، پاریس و ادامه لیست به همین منوال می باشد، تحصیل می کنند.

با تحصیل در خارج از کشور بسیار در دسترس است، این امر باعث پیشبرد شبکه های دانشجویان در میزان جهانی می شود. علاوه بر این، دانشگاه نیویورک برای پردیس های غیر سنتی اش معروف است که در خارج از شهر منهتن سکنا گزیده شده است. واقعا الهام بخش برای دیدن افراد حرفه ای در کت شلوارهای تجاری در جاییکه شما به کلاس می روید، کار می کنند.

منظره نفس گیر است و حتی اطراف شلوغی های شهر، می توانید در میدان پارک واشینگتن نفس عمیقی بکشید. این درست است که چه چیزی می گویند، اگر بتوانید در دانشگاه نیویورک آن را بسازید، می توانید در هرجایی بسازید. دانشگاه نیویورک تمامی منابع ضروری برای کمک به دانشجویان در ساخت یک دنیای واقعی فراهم می سازد.

 مدرسه اقتصادی و علوم سیاسی لندن (LSE)

تجربه تحصیلی عالی داشتم. از تحصیل و یادگیری لذت بردم و LSE برای این امر بسیار عالی بود. ساختار و امکانات عالی که به من در تمام مدت سال های تحصیل کمک کرد. بنابراین، خدمات دانشجویی بسیار خوب و کوشا بودند و در مورد هرگونه موضوعی یا مشکلی که ممکن است بوجود آید کمک می کند.

دانشگاه یل

تا حالا، من واقعا تحصیل در دانشگاه یل را دوست داشتم. فرصت های بسیار زیادی برای کسب کلاس های عالی، مشارکت در تحقیقات، ملاقات اساتید خارق العاده و ملاقات سخن وران شگفت انگیز وجود دارد .

من به شدت دانشگاه یل را پیشنهاد می کنم. واقعا شبیه وطن است. جامعه واقعا یک نوع است و سیستم دانشکده/ کالج مسکونی به دانشجویان کمک می کند تا با افراد جدید آشنا بشوند، احساس راحتی کنند و زندگی دانشگاهی را دوست داشته باشند.

دانشگاه کمبریج

موسسه کلاس جهانی است. آنچه که من در خصوص دانشگاه کمبریج دوست دارم این است که من حس می کردم ناظران و DoS ها واقعا مرا می شناسند. من تنها یک عضو در سخنرانی تئاتر نیستم. سیستم نظارتی عالی و مطمئن است که هر فرد به راحتی درک می شود و با موضوعات تدریسی عجین می شود.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش