معرفی بورسیه تحصیلی جدید ماسا برای مقطع M.A در باستان شناسی در اسرائیل با سایت آکادمیک

تحصیل در اسرائیل

معرفی بورسیه تحصیلی جدید ماسا برای مقطع M.A در باستان شناسی در اسرائیل با سایت آکادمیک

مدرسه/ دانشگاه بین المللی دانشگاه حایفا، با ابراز هیجان اعلام می کند، متقاضیان برنامه کارشناسی ارشد باستان شناسی یک ساله (تخصص در باستان شناسی ما قبل تاریخ)، هم اکنون برای بورسیه تحصیلی ماسا واجد شرایط شده اند.

دانشگاه حیفا واقع در ارتفاعات کوه کارمل، فرصت های ارزشمندی را برای دانشجویان در محقق کردن تحصیلات تکمیلی در سرزمین های تاریخی اسرائیل را فراهم ساخته است.

منطقه کوه کارمل، که در سایت میراث جهانی یونسکو و ذخیره زیست کره است، نشان دهنده پیامد ۵۰۰٫۰۰۰ ساله تکامل انسان در غارها، پناهگاه های صخره ای و اماکن هوای باز در دره های کوهستانی و دشت های ساحلی نزدیک است. برخلاف هر منطقه در دنیا، سایت های اصلی کوه کارمل شواهدی از انسان مدرن و جمعیت ناندرتال در فاصله صد متری از یکدیگر حفظ می کند.

مدرک کارشناسی ارشد در باستان شناسی بر روی ما قبل تاریخ و محیط بومی منطقه کوه کارمل با موضوعات دوره ای اعم از محیط های باستانی شناسی، تئوری ها و روش های باستان شناسی و باستان شناسی شام جنوبیاست، تمرکز دارد. دانشجویان می توانند در یکی از چندین مبحث مرتبط مانند مطالعات لیتیک، جانوران، زمین شناسی و گرده افشانی تخصص دریافت نمایند.

برنامه یک ساله به زبان انگلیسی در بیش از سه ترم از ماه اکتبر تا ماه سپتامبر تدریس می شود. پس از اتمام برنامه، دانشجویان مدرک کارشناسی ارشد هنر در باستان شناسی از دانشکده علوم انسانی و بخش باستان شناسی دریافت می نمایند. دانشجویانی که در تحقق ادامه پایان نامه هستند، باید طی یک سال از پایان دوره خود یک پایان نامه تحقیق را ارسال کنند و ممکن است نیاز به یک یا دو ترم اضافی در دانشگاه داشته باشند.

متقاضیان واجد شرایط با بیش از ۲۱ سال سن به طور اتوماتیک ۲٫۴۰۰-۴٫۵۰۰ دلار آمریکا دریافت می نمایند (بسته به مدت و هزینه برنامه). ماسا اسرائیل همچنین به متقاضیان  واجد شرایط بیش از ۳٫۰۰۰ دلار آمریکا در بورسیه الزامی اضافی ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این بورسیه، لطفا به masainfo@masaisrael.org ایمیل ارسال نمایید.

 

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش