معرفی بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی در سایت آکادمیک

بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی

معرفی بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی در سایت آکادمیک

یکی از راه هایی که دانشجویان بین المللی می توانند به تامین مالی تحصیلات خود در کانادا کمک کنند، از طریق بورس های تحصیلی است که جوایز مالی بازپرداخت نیستند. گرایش آنها به دانشجویان با پیشرفت تحصیلی برجسته اعطا می شود، اگرچه برخی از آنها تجربه کار داوطلبانه و کار را نیز می شناسند.

شما باید برای بورس تحصیلی درخواست بدهید اما سایرین بطور اتوماتیک پاداش می گیرند.

بودجه بورس ها برای دانشجویان بین المللی که با آرزوی تحصیل در کانادا محدود شده اند، این امر بسیار رقابتی است، و در سطوح ارشد بسیار دردسترس است. با این وجود، در اینجا برخی از نکات و منابع برای کمک به کشف این امکان وجود دارد.

شروع در خانه

دانشجویان نخست باید بورس های تحصیلی و دیگر بودجه های ممکن در کشور خود را بیابند. لطفا با بخش آموزشی در کشور شهروندی خود تماس بگیرید.

با دانشگاه منتخبی خود تماس بگیرید

با دفتر کمک های مالی دانشگاه مورد نظر برای ارتباط با بورس های تحصیلی دانشجویان بین المللی و هرگونه دستورالعمل برنامه در تماس باشید.

فرصت های اضافی تحقیقاتی

در مورد بورس های تحصیلی که از سوی دولت کانادا، دولت های استانی، بنیان های خصوصی و سازمانهایی که سودآموز نیستند ازلاعات کسب کنید.

در اینجا آکادمیک به برخی از پیشنهادات و منابعی برای گرفتن کمک در اختیارتان قرار داده است

برنامه دولتی بورسیه تحصیلی بین المللی کانادا در سایت آکادمیک

امور جهانی کانادا مسئول مشارکت دولت در برنامه های مهم بورسیه تحصیلی بین المللی است. این وب سایت کاربران را قادر می سازد تا برای پاداش تحصیل و تحقیق از سوی کشور منطقه جستجو کنند.

بورسیه های تحصیلات تکمیلی وانیر کانادا در سایت آکادمیک

بورسیه تحصیلات تکمیلی وانیر کانادا برای هر دو کانادایی ها و دانشجویان بین المللی مقطع دکترا که در دانشگاه های کانادا مشغول به تحصیل هستند، ۵۰،۰۰۰ دلار در سال به مدت سه سال ارزش دارد.

بودجه تحقیقات، بورسیه تحصیلی و کمک مالی کبک در سایت آکادمیک

دولت کبک بورسیه های تحصیلی و کمک های مالی از طریق بودجه تحقیقاتی FRQNT، FRQ  و FRQSC برای تحصیلات دکترا، ارشد دکترا و تحقیقات کوتاه مدت یا پیشرفت حرفه ای را ارائه می دهد.

بنیان بورسیه تحصیلی دکترا پیر الیوت ترودو در سایت آکادمیک

هر ساله بنیان ترودو به بیش از ۱۵ متقاضی برتر دوره دکترا که ثبت نام کرده اند یا در حال ثبت نام در علوم اجتماعی و برنامه های علوم انسانی هستند ارائه میدهد. ارزش سالانه بیش از ۶۰٫۰۰۰ دلار برای هر فرد برای بیش از چهار سال است.

بورسیه کانادایی ملکه الیزابت دوم دیاموند جوبیل در سایت آکادمیک

برنامه بورسیه کانادایی ملکه الیزابت دوم دیاموند جوبیل (QES)، برای کمک به توسعه نسل بعدی رهبران نوآور و سازندگان جامعه چه در سطح محلی و چه در سطح جهانی است. گرچه در درجه اولیه راهنمایی به دانشجویان کانادایی، بورس های تحصیلی همچنین برای دانشجویان از کشورهای مشترک المنافع برای حضور در یک دانشگاه کانادایی برای تحصیلات ارشد و دکترا امکان پذیر می باشد.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش