معرفی بورس های تحصیلی ۱۰۱ با سایت آکادمیک

بورس های تحصیلی 101

معرفی بورس های تحصیلی ۱۰۱ با سایت آکادمیک

در کانادا بورس های تحصیلی زیادی در دسترس است و شما ممکن است خوشبختانه با آنچه که در دسترس است متعجب شوید.

برای برخی از دانشجویان، بورس های تحصیلی به سادگی مزایای اضافی برای تحصیلات دانشگاه آنان می باشد، اما برای سایر دانشجویان و خانواده ها، بودجه می تواند بین ادامه تحصیلات دانشگاهی یا ترک تحصیل به دلیل مشکلات مالی متفاوت باشد. برای آگاهی از اینکه چه چیزی برای شما در دسترس است و چگونه برای آن درخواست دهید، برای تحصیلات دوره متوسطه شما می تواند تفاوت های فاحشی داشته باشد.

حقایق بورس تحصیلی در سایت آکادمیک

در حالی که نمرات و فعالیتهای فوق برنامه مبنایی برای تصمیم گیری های بورس های تحصیلی است، انواع بورسیه تحصیلی وجود دارد که طیف وسیعی ای از دانشجویان را مورد پذیرش قرار می دهد. برای مثال: برخی از بورس ها منطقه ای هستند (متقاضیان باید اصالتا از یک شهر یا منطقه خاص باشند) در حالیکه سایر بورس ها می تواند انتخابی باشد یا برای متقاضیان خاص طراحی شده باشد ( برخی با ناتوانی یا پیش زمینه فرهنگی دقیق).

کشف واقعیت ها در سایت آکادمیک

چه کسی بورس ها را ارائه می دهد؟ هر شخصی از سوی مدارس، شرکت ها و خیریه های دولتی یا خصوصی. نقطه آغازین تحقیقات شما برای بورس های تحصیلی باید در وطن با والدین خود شروع شود. سؤال کنید که آیا شرکت یا سازمان (حتی اتحادیه ها) که والدین شما در آن مشغول به کار هستند، بورس تحصیلی ارائه می دهند. اکثر شرکت ها که به کارگران و فرزندان کارگران بورس های تحصیلی ارائه می دهند، تبلیغ خارجی نمی کنند. والدین باید با بخش منابع انسانی برای ارائه بورس تحصیلی بررسی کنند.

آیا شما یا یکی از اعضاء خانواده شما جانبازان یا فرزند جانبازان است؟ سازمان جانبازان مقداری بورس تحصیلی ارائه می دهند. ممکن است والدین شما متعلق به کلبه یا کلوپی باشند که بورس هایی را برای اعضا و یا فرزندان اعضا ارائه می دهد. شما همچنین می توانید جویا شوید که آیا کلیسا، ورزش ها، گروه خدماتی یا کلوپ هرگونه بورس تحصیلی دردسترس دارد.

گاهی اوقات مدارس پاداشی را ارائه می دهد یا بورسیه تحصیلی ویژه ای دارد که با آنها همکاری می کند. به طور کل دفتر اطلاعات یا نظارت بر روی این چنین برنامه های اطلاعاتی خواهد داشت.

آیا همیشه باید درخواست بدهم؟

اکثر بورس ها مستلزم یک درخواست هستند، اما برخی برای یک توجه اتوماتیک طراحی شده است، با هیچ برنامه کاربردی لازم نیست. شماری از دانشگاه ها در سراسر کشور، برای مثال بورس های تحصیلی ورودی اتوماتیک برای دانشجویان با معدل دبیرستان بالای ۸۰ درصد فراهم می آورد، و میزان موجود اغلب بسته به علائم شما در مقیاس کشویی محاسبه می شود.

خود را بشناسید

زمانیکه برای بورسیه تحصیلی درخواست می دهید این امر بسیار مهم است که بدانید چه چیزی برای راه قوت خود دارید. اکثر بورس های تحصیلی براساس نمره هستند اما برخی از سرپرستان شروع به جستجوی خصوصیات دیگر نیز می کنند. دانستن اینکه چه چیزی از بورس تحصیلی می خواهید، اول اینکه باید بدانید چه چیزی در راه ارزیابی دارید.

چیزهایی که باید داشته باشید:

  • مشارکت در هرگونه فعالیت آموزشی اضافی؟
  • مشارکت در رویدادهای مدارس؟
  • درگیر رویدادهای ورزشی شدن؟
  • کمک به جامعه خود؟
  • کار داوطلبانه در هر جایی؟

آیا تا کنون

  • در برنامه های اجرایی شرکت ننموده اید؟
  • شورای دانشجویی بوده اید؟
  • در برنامه مبادله ای بوده اید؟

هرچیزی که شما را از دیگر دانشجویان متقاضی بورسیه تحصیلی متمایز می کند، مهم است. سعی کنید با خانواده و طوفان مغزی خود بنشینید تا لیستی تهیه کنید. چیزی که برای شما معمول به نظر می رسد ممکن است برای شخص دیگری خارق العاده باشد.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش