معرفی دانشکده/کالج دانشگاهی کینگ King`s University College با سایت آکادمیک

دانشکده دانشگاهی کینگ King`s University College

معرفی دانشکده/کالج دانشگاهی کینگ King`s University College  با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج دانشگاهی کینگ یک موسسه آموزشی مشترک کاتولیک وابسته به دانشگاه وسترن است. این دانشگاه در لندن واقع شده است، یک شهر زیبا که برای جنگل های گسترده، فضاهای سرسبز، و داشتن بیش از ۲۰۰ پارک و داشتن کیلومترها فضای دوچرخه سواری معروف شده است.

دانشگاه کینگ یک جامعه دانشگاهی حیاتی و فراگیر است که تنوع ایمان، تفکرات و پیش زمینه ها را جشن می گیرد. دانشگاه کینگ در سال ۱۹۵۴، تاسیس گردید و در رده های برتر موسسات آموزشی کانادا قرار دارد. دانشجویان دسترسی کاملی به برنامه ها، امکانات و خدمات دانشگاه های کینگ و وسترن دارند و زمانیکه فارغ التحصیل می شوند، مدارکشان را از دانشگاه وسترن اخذ می نمایند.

دانشگاه کینگ به عنوان مرکز تعالی تدریسی و یکی از دانشگاه های فارغ التحصیلی تراز اول کانادا شهرت یافته است. دانشجویان برای تلاش های تحصیلی خود با استفاده از افزایش دانشجویان در تمام رده ها و خدمات مشاوره ای شخصی در یک محیط که به یادگیری و تنوع ارجحیت می نهد، حمایت می شوند. دانشجویان به مراتب از کیفیت آموزش، سایز کلاس های کوچک، سهولت دسترسی به اساتید و کارمندان و فضای محترمانه و حمایت گرانه جامعه تقدیر و تشکر می نمایند. علاوه بر آن، دانشجویان بسیاری از فرصت های آموزشی کاربردی در داخل و خارج از کلاس را با تمرکز به برنامه هایی که به زیر ساخت های اجتماعی جامعه کمک می کند، را می پذیرند.

دانشکده بیش از ۵۰ مدرک برنامه ای در هنرهای آزاد، علوم اجتماعی، مطالعات مدیریتی و سازمانی و کار اجتماعی ( BSW و MSW) ارائه می دهد. با برنامه های منحصر به فرد دانشکده در مناطق دنیا، مطالعات کاتولیکی برای اساتید، کار اجتماعی، موسسات دوران کودکی و اجتماعی، عدالت اجتماعی و مطالعات صلح، مطالعات معلولین، تجارت جهانی  و مبانی تفکر و تمدن غربی، دانشجویان و دانشکده دانشگاه کینگ را قادر به ایجاد فرصت های تحقیقاتی جالب و پویا می کند.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۳٫۲۹۶

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۶۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۴۴۳

منبع: دانشکده دانشگاه کینگ در دانشگاه وسترن ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۶٫۰۵۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۶٫۳۶۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۷٫۷۱۹-۳۱٫۰۴۲ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۸٫۲۴۷ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه ( دانشگاه وسترن)
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش