معرفی دانشکده/کالج دانشگاه ترینیتیUniversity of Trinity College با سایت آکادمیک

دانشکده دانشگاه ترینیتیUniversity of Trinity College  

معرفی دانشکده/کالج دانشگاه ترینیتیUniversity of Trinity College  با سایت آکادمیک

عضویت در کالج ترینیتی بهترین فرصت را در اختیار دانشجویان هر دو جهان قرار می دهد: یک خانه کوچک اصلی و دسترسی کامل به تمامی مزایای مشارکت با بزرگترین دانشگاه کانادا است. ترینیتی با داشتن تنوع دانشجویی متنوع و جامعه حامی، قطعا مکانی برای مشارکت دانشجویان است تا احساس کنند که به آن تعلق دارند.

این دانشگاه در سال ۱۸۵۱ تاسیس گردید و تجربه آموزشی استثنایی را ارائه می دهد و همچنین این دانشگاه یک دانشگاه نوآور در مطالعات بین رشته ای در زمینه هایی همچون روابط بین المللی، ایمنی شناسی، اخلاق، اجتماع و حقوق را ارائه می دهد. اعضا هئیت علمی دانشگاه ترینیتی از برجسته ترین های دانشگاه هستند و بسیار درگیر زندگی دانشجویان می باشند.

در مقطع کارشناسی، دانشگاه ترینیتی بخاطر تعالی دانشگاهی شهرت یافته و کوچکترین دانشگاه از هفت دانشگاه دیگر در تورنتو است. برنامه دانشکده ترینیتی One، به دانشجویان سال اولی کلاس های سمینار کوچک برای به اشتراک گذاشتن شش روند آموزشی را ارائه می دهد. در مقطع ارشد، این دانشگاه مدارکی در الهیات ارائه می دهد و همچنین وابسته به دانشکده الهیات تورنتو است.

دانشکده جامعه، مسئولیت و رهبری را پرورش می دهد و فرهنگ باز و متنوع را جشن می گیرد. دانشگاه ترینیتی، دانشجویان با استعدادی که از بسیاری از فرصت های چالش برانگیز از جمله ورزش، هنر، مناظره، گروه آواز، دومیدانی، برنامه های دستیابی، کلوپ ها، فرصت های تحقیقاتی مرتبط با برنامه های دانشگاهی بهره می برند را جذب و درگیر می نماید. دانشگاه ترینیتی همچنین یک برنامه چشمگیر تحصیلی و بورس تحصیلی، مرکز خدمت جدید دانشجویی ، ابتکار بهداشت و سلامت، مرکز منابع دانشگاهی، برنامه مربیگری و Dons دانشگاهی را ارائه می دهد. بیش از نیمی از دانشجویان دانشگاه ترینیتی با امتیاز یا امتیاز بالا فارغ التحصیل می شوند.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۶۵۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۵۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱۱۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۶۰

منبع: دانشکده دانشگاه ترینیتی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۱۰۰- ۱۱٫۴۲۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۶٫۲۱۰-۱۰٫۳۵۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۳۵٫۸۹۰-۵۵٫۱۱۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۶٫۲۱۰-۳۷٫۷۰۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه ( در دانشگاه ترینیتی)
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش