معرفی دانشکده ملی مدیریت عمومی National School Of Public Administration با سایت آکادمیک

دانشکده ملی مدیریت عمومی National School Of Public Administration

معرفی دانشکده ملی مدیریت عمومی National School Of Public Administration  با سایت آکادمیک

دانشکده ملی مدیریت عمومی (ENAP) تنها دانشگاه زبان فرانسوی متخصص در مدیریت عمومی در آمریکای شمالی با درک عمیقی از واقعیت ساختمان های دولتی و ادارات، شهرداری ها، شبکه های خدماتی بهداشت و جامعه، شبکه آموزشی و مدیریت عمومی خارجی است. ENAP دفتر مرکزی در شهر کبک است و پردیس هایی در مونترال، گاتینوا (Gatineau) ، ساگوانری (Saguenay) و ترویس ریوریز (Trois Rivieres) دارد. این دانشگاه بخشی از شبکه دانشگاهی کبک است.

این ENAP که شما نیاز دارید برای یک حرفه در مدیریت عمومی و خدمت رسانی به جامعه است. اینکه شما تحصیلات کارشناسی را به اتمام می رسانید یا در حال حاضر در محل کار هستید، اینکه شما تمایلی به شناخت دانش دارید، اینکه مهارت های خود را توسعه بدهید یا در مورد روندهای جدید بیاموزید، برنامه های ENAP طراحی شده اند تا نیازهای لازم برای تامین خدمات عمومی بازیگران را ایجاد نماید تا چالش های آینده را بتوانند برطرف نمایند. با سپاس از متخصصین چند رشته ای ENAP، این دانشگاه مدیریت عمومی را مانند دیگر دانشگاه ها نمی داند. علاوه بر این، این دانشگاه به مدت ۵۰ سال است که مشغول به کار است. ENAP فقط برنامه های کارشناسی در مدیریت عمومی با تمرکز ممکن در مدیریت بین المللی و مدیریت، منابع انسانی، برنامه های ارزیابی و غیره را ارائه می دهد. برنامه های آن از ۹ تا ۴۵ اعتبار دارد، و همچنین امکان پیشبرد مراحل را ارائه می دهد. دوره های تمام وقت و نیمه وقت، روزانه، شبانه، آخر هفته و به صورت آنلاین است.

با وجود این دوره ها، ENAP خدمات مطمئنی مانند کمک مالی، کارآموزی، کمک شغلی، کارگاه های پشتیبانی از یادگیری و حمایت مالی را ارائه می دهد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۳۳۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۴۲۹

منبع: اداره مشارکت بین دانشگاهی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

اقامت کبک

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۵٫۶۳۷-۱۷٫۴۲۱ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش