معرفی دانشکده چمپیون CAMPION COLLEGE با سایت آکادمیک

دانشکده چمپیون Champion college

معرفی دانشکده چمپیون CAMPION COLLEGE با سایت آکادمیک

دانشکده چمپیون به عنوان تنها دانشکده کارشناسی جسوت کانادا و شریک فدرال دانشگاه رجینا است، این دانشگاه به دانشجویان فرصت ادامه تحصیل خود را در یک دانشگاه بزرگتر ارائه می دهد و این در حالی است که از فواید سرویس شخصی و حمایت جامعه در جامعه بهره می برد.

این دانشگاه همچنین بخشی از انجمن بین المللی دانشگاه های جسوت (IAJU)، که شامل بیش از ۱۹۰ موسسه از سراسر دنیا، می باشد.

هر یک از دانشجویان دانشگاه رجینا که در دانشکده های هنر و علوم یا رسانه، هنر و اجرا ثبت نام کرده اند می تواند از طریق دانشگاه چمپیون ثبت نام کنند. به عنوان دانشکده جسوت، دانشگاه چمپیون تعهد دارد به اینکه دانشجویان را به طور کلی پیشرفته کند تا از آنان رهبرانی بسازد که واقعا بر این باور باشند، و با اتحاد تعالی دانشگاهی با محوریت ارزش های اخلاقی و خدمت دیگران به جامعه خود باز گردند. هدف دانشگاه از فارغ التحصیل کردن دانشجویان این است تا دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنند.

اساتید دانشگاه برای تحقیقات، دستاوردهای دانشگاهی و تخصص خود در رشته هایشان شناخته شده اند. این برنامه ها با هدف پیشبرد مهارت های تجزیه تحلیلی، تحقیقاتی، ارتباطی و سازماندهی شده برای دانشجویان طراحی شده است. دانشجویان می توانند از مزایایی فرصت ها از جمله تجربیات کاری، آموزش مشارکتی، کارآموزی، مبادلات بین المللی و یادگیری برای ارائه تجربه ای ارزشمند و کمک به آنها برای برقراری ارتباطات مهم، مشغول شوند.

دانشگاه همچنین طیف وسیعی از سرویس های دانشجویی با ارزشی را ارائه می دهد که شامل مشاوره تحصیلی تک به تک، فرصت های مشارکت در دانشکده منحصر به فرد دانشجویی، یک برنامه مربیگری، مکاتبه رایگان و آموزش در رشته های ریاضیات و آمار، یک فصل از انجمن بین المللی افتخار جسوت، آلفا سیگما نو و علاوه بر مواردی که توسط دانشگاه رجینا ارائه می شود، بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ دلار در بورسیه و جایزه تحصیلی نیز دریافت می نماید.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۷۳۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۸۹

منبع: دانشگاه رجینا ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۷۱۳-۷٫۱۱۸ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۴٫۳۸۸ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۰٫۱۳۸-۲۱٫۳۵۳ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۷٫۹۶۳ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط و خارج دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش