معرفی دانشکده/کالج دانشگاهی هورون Huron University College با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج دانشگاهی هورون Huron University College

معرفی دانشکده/کالج دانشگاهی هورون Huron University College با سایت آکادمیک

هورون در دانشگاه وسترن کاملاً مختص مؤسسات دوره متوسطه در کانادا است – ایجاد تجربیات آموزشی که رهبری اخلاقی بومی و تعامل جامعه را به اندازه دستیابی به پیشرفت تحصیلی در اولویت قرار می دهد.

دانشگاه هورون برنامه های کارشناسی را در دانشکده ها/کالج های هنر و علوم اجتماعی و دانشکده/کالج کلامی ارائه می دهد و همچنین برنامه های ارشد را از طریق دومی ارائه می دهد. دانشگاه هورون با روحیه تولید شهروندان متفکر جهانی، تلفیق خود را در ایجاد شخصیت و مسئولیت مدنی در برنامه هایی که مزیت های سنتی هنرهای لیبرال را ارائه می دهد، در پیش گرفته است. این بدین معناست که دانشجویان آموزش چرخشی خوبی را دریافت می نمایند، که آنها را برای چشم انداز غیر قابل پیش بینی بازار مدرن آماده می نماید.

دانشگاه هورون موسس موسسه ی دانشگاه وسترن است. دانشگاه هورون برای بیش از 155 سال تجربه دانشگاهی نخبه و در عین حال در دسترس را ارائه داده است که بر میراث فارغ التحصیلان پیشرو در صنعت خود بنا شده است. وابستگی دانشگاه هورون با وسترن، به دانشجویان هورون دسترسی کامل به امکانات دانشگاه وسترن، کلوپ ها و برنامه های ورزشی را می دهد. دانشجویان هورون مدارک وسترن را با مقصد هورون کسب می نمایند، در حالیکه از یک به یک دوره های مربیگری بهره مند می شوند، تنها دانشکده/کالج بزرگ هورون به نسبت دانشجو می تواند ارائه دهد.

هورون با ارائه پشتیبانی مالی قابل توجه و مبتنی بر شایستگی و اوضاع و شرایط، رهبران با قلب را از همه پیش زمینه ها، از جمله مواردی که از لحاظ تاریخی کم سابقه هستند، توانمند می کند. این دانشگاه برای پرورش هدایای منحصر به فرد از هر دانشجوی با وجدان که می خواهد شغلی ایجاد کند، موفقیت حرفه ای را با کمک های معنادار به جامعه متعادل کند، از نظر استراتژیک کوچک است.

هورون برای دستیابی کامل تر به بینش خود در مورد از بین بردن موانع بین دانشجویان و جوامع مورد نظر برای خدمت رسانی، اقدام به ساختن یک ساختمان آکادمیک 3700 متر مربع کرده است. این مرکز به عنوان قلب و مرکز زندگی پردیس دانشگاه فعالیت خواهد کرد و شامل 450 سالن تئاتر برای اجرا و تعامل مدنی و همچنین یک مرکز فعالیت دانشجویی، مرکز خوش آمدگویی و شرایط مختلف محیط های یادگیری هنر است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) 1.264

نیمه وقت (کارشناسی) 48

منبع: دانشکده دانشگاه هورون ( ثبت نام اولیه پاییز 2019)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی 6.050 دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد 6.360 دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین 27.719-31.042 دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد 18.247 دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( 2019-20).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه ( دانشگاه وسترن)
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش