معرفی دانشکده/کالج دانشگاه برسکیا Brescia University College با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج دانشگاه برسکیا Brescia University College

معرفی دانشکده/کالج دانشگاه برسکیا Brescia University College با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج دانشگاه برسکیا، وابسته به دانشگاه وسترن، تنها دانشگاه زنان کانادا است. این دانشگاه در کنار پردیس وسترن در لندن واقع شده است، یک جامعه امن و پذیرا در دو ساعت در غرب تورنتو، دانشگاه برسکیا به دانشجویان تمامی مزایای یک پردیس کوچک به همراه دسترسی کامل به امکانات دانشگاه های بزرگ را نیز ارائه می دهد.

دانشگاه برسکیا در سال ۱۹۱۹ به عنوان دانشکده کاتولیک تاسیس گردید، این دانشگاه از تمامی مناطق و ملیت ها پذیرای دانشجویان است. با نسبت ۱ به ۱۴ دانشکده به دانشجویان و اندازه کلاس کوچک، برسکیا فرصت های بی نظیری برای پیشرفت تحصیلی و رهبری برای زنان فراهم می کند.

برسکیا دانشجویان خود را برای اکتشاف یا رهبری کاربردی تشویق می دهد. برسکیا برای حمایت از پیشرفت دانشجویان، هفت صلاحیت اصلی را متعهد شده است، که شامل ارتباطات، تفکرات انتقادی، الزامات و تجزیه تحلیل، حل مشکلات، خود آگاهی و توسعه یافتن، آگاهی عمومی و اشتغالات و ارزش گذاری ها است. تمامی فارغ التحصیلان برسکیا قادر به نشان دادن این شایستگی ها هستند، و از این طریق آماده انتخاب رهبری هستند. برنامه های تحصیلی در چهار دانشگاه بدین شکل سازمان دهی شده اند: علوم انسانی، علوم غذایی و تغذیه، علوم رفتاری و اجتماعی و رهبری و تغییرات اجتماعی. در حالیکه اکثر برنامه ها در سطوح کارشناسی ارائه می شوند، برسکیا برنامه ترکیبی آموزشی پیش دانشگاهی (سال اول)، مدرک ارشد در تغذیه و شماری از برنامه های مدرک دیپلم دارد.

اعضا هئیت علمی دانشکده در زمینه شکستن تحقیقات مستقل و پروژه های مشترک در برسکیا و در دانشگاه غربی مشغول به کار هستند. براساس رشته، دانشجویان تشویق می شوند تا از طریق یک برنامه مطالعه کار، دانشکده را در تحقیقات خود کمک می نماید. دانشکده ضمن فراهم کردن فرصت های کاری جالب، دانشجویان را در تحقق اهداف تحقیقاتی خود درگیر می نماید.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۳۲۲

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۴۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۷۲

 

منبع: کالج دانشگاه برسکیا (دانشجویان نیمه وقت کارشناسی تعداد زیادی هستند) ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۶٫۰۵۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۶٫۳۶۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۷٫۷۱۹-۳۱٫۰۴۲ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۸٫۲۴۷ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش