معرفی دانشکده/کالج سنت توماس مور ST. Thomas More College با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج سنت توماس مور ST. Thomas More College

معرفی دانشکده/کالج سنت توماس مور ST. Thomas More College با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج سنت توماس مور (STM) در ساسکاتون واقع شده است، این دانشگاه، دانشکده/کالج هنرهای لیبرال کاتولیک است که با دانشگاه ساسکاچوان (USask) ترکیب شده است و به روی تمام دانشجویان باز است. با فراهم کردن یک شرایط آموزشی صمیمی برای دانشجویان در پردیس دانشگاه ساسکاچوان، دانشجویان STM به بهترین های دو دنیا دسترسی دارند.

این دانشگاه در سال ۱۹۳۶ توسط پدر باسیلیان تاسیس گردید و اکنون تحت حمایت اجتماع دانشکده/کالج سنت توماس مور قرار گرفته، STM یک جامعه فراگیر است که برای رسوم قدیمی تعالی دانشکده، اشتیاق به عدالت اجتماعی و پرورش رشد دانشجوی به عنوان تمام مردم شناخته شده است.

STM از لحاظ دانشگاه با دانشگاه ساسکاچوان ادغام شده است و در مشارکت با دانشکده هنر و علوم بیش از ۲۴۵ اعتبار کلاسی در ۱۹ موضوع منطقه ای ارائه می دهد. هر دانشجویی ممکن است دوره های STM به عنوان بخشی از مدرک USask شرکت نماید.

مناطق مشخص برنامه نویسی شامل بیشتر رشته های STM در فلسفه و کمترین رشته ها در مطالعات کاتولیک، دیدگاه های انتقادی در عدالت اجتماعی و امور مشترکین، مطالعات اوکراین و همچنین گواهی اصلی یهودیان و مسیحیان است. مرکز پرایر برای مطالعه میراث اوکراین (PCUH) که در STM واقع شده، ضمن شرکت در پروژه های پژوهشی، از دوره های دوره ای در حوزه میراث اوکراین پشتیبانی می کند.

STM همچنین فرصت هایی را برای دانشجویان ارائه می دهد تا خدمات آموزشی جامعه و مسافرت های بین المللی را با تجربیات دانشگاهی آنان ادغام نماید.

این دانشگاه برای کلوپ های درام و سرود موفق شناخته شده است، چندین گروه از نوجوانان، یک مجموعه از دانشجویان دولتی در دانشکده، علاوه بر این، دانشگاه STM دانشجویان را از طریق مشاوره دانشگاهی و وزارت پردیس حمایت می نماید.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۴۸۲

منبع: دانشکده سنت توماس مور ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

عدد بیان شده در بالا برای دوره های کارشناسی نیمه و تمام وقت می باشد.

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۴۵۲-۶٫۶۰۷ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۲٫۸۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۶۱۵-۱۸٫۰۳۸ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۴٫۴۸۷ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی. (۲۰۱۹-۲۰)

اقامت

  1. در داخل و خارج از محیط دانشگاه
  2. دانشجویان دانشکده سنت توماس مور به اقامتگاه های داخل و خارج از محیط دانشگاه در دانشگاه ساسکاچوان دسترسی دارند.
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش