معرفی دانشکده/ کالج سنت پائول ST. Paul`s college با سایت آکادمیک

دانشکده/ کالج سنت پائول ST. Paul`s college

معرفی دانشکده/ کالج سنت پائول ST. Paul`s college با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج سنت پائول به عنوان دانشکده کاتولیک در ۱۹۲۶ تاسیس گردیده و در سال ۱۹۳۶ وابسته دانشگاه مانیتوبا شده است. این کالج به راحتی با برج ناقوس آن مشخص می شود، و موسسه اصلی آموزش عالی کاتولیک در مانیتوبا است. این دانشگاه در محیط دانشگاه فورت گری دانشگاه مانیتوبا در جنوب وینیپگ در نزدیک رودخانه قرمز واقع شده است.

در دانشکده/کالج سنت پائول، هر شخص همانطور که با ایمان و عقل و گفتگوهای دنیوی و بین دینی در جستجوی حقیقت است، ارزشمند می شود. دانشجویان دانشکده سنت پائول از نظر قومیت، ایمان و کشور اصلی متنوع است و تمامی آنها مورد استقبال قرار می گیرند.

دوره های ارائه شده در دانشکده سنت پائول در رشته های هنر، علوم اجتماعی، علوم طبیعی و مناطق مرتبط می باشد و این رشته ها با رشته های دانشگاه مانیتوبا یکپارچه هستند.

همچنین دانشکده/کالج تحصیلات کارشناسی جزئی کاتولیک را از طریق موسسه آرتور وی مانور برای صلح و عدالت، کارشناسی ارشد (برنامه های تلفیقی با دانشگاه وینیپگ) و دکترای مطالعات صلح و درگیری، ارائه می دهد.

مرکز جسوت برای مطالعات کاتولیک یک مرکز آموزشی، تحقیقاتی و خدماتی است که از سوی دانشکده سنت پائول با حمایت از جسوت ها در انگلیس کانادا تامین و اداره می گردد. این امر به ویژه با آن دسته که که در بازتاب تحصیلی، کار کاتولیک و تحصیلات دینی مرتبط با کاتولیک و شناسایی جسوت در سراسر دنیا است، در نظر گرفته می شوند.

سفارت خانه پردیس دانشکده سنت پائول، دارای مجمع دانشجویان کاتولیک محلی کانادا است. برنامه های آن برای پیشبردهای معنوی، دستیابی به اطلاعات و سرویس آموزشی تمرکز دارد.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۰۶۰

منبع: دانشکده/ کالج سنت پائول. (دانشجویان دانشگاه کارشناسی و کارشناسی ارشد مانیتوبا به عنوان عضوی از دانشکده/ کالج سنت پائول ثبت نام می کند) ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۴٫۴۰۰-۷٫۲۰۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۵٫۱۵۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۴٫۸۰۰-۲۲٫۱۰۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۱٫۳۲۵دلار

منبع: دانشکده/ کالج سنت پائول . هزینه برای تمامی برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
  3. دانشجویان دانشکده/کالج سنت پائول به خوابگاه های خارج از پردیس دانشگاه مانیتوبا دسترسی دارند.
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش