معرفی دانشکده/کالج لوترLuther College با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج لوترLuther College

معرفی دانشکده/کالج لوترLuther College با سایت آکادمیک

دانشکده/ کالج لوتر با ثبت نام حدود ۶۵۰ دانشجو، در دانشگاه رجینا متعهد است تا فضای شخصی، توجه فردی و احساس جامعه را حفظ کند که فقط یک دانشگاه کوچک می تواند آن را ارائه دهد. جامعه صمیمی دانشکده/ کالج با درک مترقی از مسیحیت آگاه شده است، همراه با منابع و دانشکده های دانشگاه رجینا (U of R)، فرصت های منحصر به فرد در آموزش کارشناسی را برای دانشجویان مهیا می سازد.

دانشکده/ کالج لوتر یک دانشکده فدرال با سیستم U of R است که برنامه های مدرک در علوم اجتماعی و علوم انسانی، علوم و هنرهای زیبا را ارائه می دهد. دانشکده/ کالج تدریس با کیفیت را ارائه و تحقیقات برجسته را تقویت می نماید. دانشجویان دانشکده/ کالج، دانشجویان U of R می باشند که شهریه و هزینه های مشابهی پرداخت می نمایند و مدارک U of R دریافت می نمایند.

دانشجویان از رویکرد مرکز دانشجویی لوتر در تدریس و کلاس های کوچک آن بهره می برند. برنامه اختیاری چاپلین دانشکده/ کالج لوتر روشنفکری، عاطفی و رشد روحی برای تمامی دانشجویان را پرورش می دهد حتی کسانی که مذهبی غیر از مسیحیت داشته باشند.

خواه به دنبال مدرک یا تحصیلات حرفه ای باشید، دانشجویان در زمان حضور در دانشگاه لوتر از مشاوره ی انفرادی و تک به تک بهره خواهند برد. دانشکده/ کالج برای انتقال ساده از دبیرستان تا دانشگاه شهرت یافته است. این دانشگاه طراحی شده تا دانش آموزان بتوانند شروع موفقیت آمیز در دانشگاه را داشته باشند، گروه های اختیاری از دوره ها، به نام بسته های انتخابی، می توانند هنگام ثبت نام در ترم اول انتخاب شوند.

پشتیبانی عالی این دانشجویان از حمایت مالی نیز مورد حمایت قرار می گیرد. دانشجویان لوتر می توانند علاوه بر همه جوایز موجود به عنوان دانشجویان U of R، برای بورس های تحصیلی اضافی نیز درخواست دهند، در حالی که محل اقامت لوتر، دهکده دانشجویی در دانشکده/ کالج لوتر، گزینه ای مقرون به صرفه برای همه دانشجویان است.

دانشکده/ کالج لوتر در دانشگاه رجینا برای تدریس عالی، برنامه ها و حمایت دانشجویان معروف است. این دانشگاه از شما دعوت به عمل می آورد تا با جوامع آن ارتباط برقرار نمایید و تعهد خود را برای حفظ دانشجویان در مرکز هر کاری که انجام می دهید، تجربه نمایید.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۵۹۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۷۰

منبع: دانشگاه رجینا ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۷٫۵۵۰-۸٫۱۵۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۱٫۱۷۰-۲۲٫۳۸۸ دلار

منبع: دانشکده لوتر. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه ( دانشگاه رجینا)
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش