معرفی دانشکده/کالج نظامی رویال کانادا Royal Military College Of Canada با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج نظامی رویال کانادا Royal Military College Of Canada

معرفی دانشکده/کالج نظامی رویال کانادا Royal Military College Of Canada  با سایت آکادمیک

دانشکده/کالج نظامی رویال کانادا (RMC)، یک دانشگاه متفاوت، یک دانشگاه اعطای مدرک تضمینی است که به شکل سه گروه دانشگاهی مجزا ارائه می شود. اولا، RMC دانشجویان را در محیط دانشگاه برای مشاغلی همچون افسر کمیسیون در نیروهای نظامی کانادا آموزش و پرورش می دهد. دوما، از طریق بخش مطالعات مداوم، دانشکده/کالج تحصیلات دانشگاهی را با فاصله از صدها نفر از اعضای نظامی و غیرنظامی وزارت دفاع ملی را فراهم می آورد. سوما، RMC از برنامه های فارغ التحصیلی منحصر به فرد و ارزشمند خود در هنر، علوم و مهندسی مفتخر است، که برای هر دو دانشجویان نظامی و غیر نظامی ارائه داده است.

محدودیت ثبت نام در برنامه های دانشگاهی و فارغ التحصیلی از طریق رقابت داوطلبان واجد شرایط برگزار می شود. به دلیل تعهدات مربوط به خدمات سربازی، آموزش برای اکثر دانشجویان کارشناسی در داخل دانشگاه رایگان است، این کادرهای افسری همچنین حقوق ماهانه اضافی دریافت می نمایند. از طریق برنامه های آموزشی از راه دور، RMC برای ارائه برنامه های انعطاف پذیر برای دانشجویان با تعهدات شغلی و خانوادگی، دوره های در دسترس و مدارک و اعتبار دانشگاهی برای تجربیات نظامی و حرفه ای مناسب، مفتخر است.

RMC از سال ۱۸۷۶ به کانادا و کانادایی ها خدمت رسانی می کند، و همچنین نه تنها دانشجویان خود را در خدمت سربازی بلکه در مشاغل دولتی، تجاری و مشاغل قرار داده است. تقریبا بدون هیچ استثنایی، اعضای سابق RMC در پست های رهبری و مسئولیتی یافت می شوند.

با شناخت و رسمیت بین المللی، تحقیقات در RMC بر منافع مستقیم و غیر مستقیم برای وزارت دفاع ملی، تمرکز دارد و بر علوم انسانی، مهندسی ( کامپیوتر و الکترونیک، مکانیک و هوا فضا، مهمات، شیمیایی و عمران)، علوم زیست محیطی، فیزیک، فضا، شیمی، امنیت بین المللی و سایبری، حکومتی و اقتصاد دفاعی تاکید دارد.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۲۳۲

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۳۱۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۵۴۴

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۴۹۹

منبع: دانشکده نظامی رویال کانادا ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۷۲۰-۷٫۸۵۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۵٫۲۱۰-۵٫۵۳۰ دلار

دانشجویان بین المللی

منبع: دانشکده نظامی رویال کانادا. هزینه های برنامه های کارشناسی در هنر و علوم انسانی. هزینه های برنامه های کارشناسی ارشد براساس تقاضا در دسترس است( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش