معرفی دانشگاه آبی تیبی رمیس کامینگو University of Abitibi Remiscamingue با سایت آکادمیک

دانشگاه آبی تیبی رمیس کامینگو University of Abitibi Remiscamingue

معرفی دانشگاه آبی تیبی رمیس کامینگو University of Abitibi Remiscamingue با سایت آکادمیک

انسانیت، نوآوری و جسارت، دانشگاه آبی تیبی (UQAT) یک دانشگاه فرانسوی زبان با بیش از ۵٫۰۰۰ دانشجو که شامل بیش از ۴۰۰ دانشجوی خارجی است. این دانشگاه عضو دانشگاه شبکه کبک است، از سال ۱۹۷۰ پویایی غیر قابل مقایسه اش را در زمینه های تدریس و تحقیق به اجرا در آورده است.

UQAT بیش از ۱۵۰ برنامه کارشناسی، کارشناسی ارشد و تکمیلی در چندین زمینه تحصیلی همچون کشاورزی، ساخت دیجیتال، بازی های سه بعدی و ویدیویی، هنر درمانی، مطالعات بومی، توسعه انسانی و اجتماعی، آموزشی، جنگل ها، مهندسی، مدیریت، معدن ها، آب های زیر زمینی و محیطی همچنین سلامت را ارائه می دهد. دانشگاهی در کبک که بزرگترین بخش را پوشش می دهد، این دانشگاه برنامه هایی را در پردیس ها، مراکز و نکات خدماتی در آبی تیبی رمیس کامینگو (Abitibi Temiscamingue)، در نورد کبک (Nord- du-Quebec)، هاتیس لائورینتدس و مونترال (Hautes-Laurentides and Montreal) را ارائه می دهد. برای تحقق تکمیل ماموریت خود، این دانشگاه فناوری های پیشرفته  ای در آموزش از راه دور بدست آورده است.

این دانشگاه در مرکز حومه در جاییکه مناظر زیبا، دریاچه ها و جنگل هایی که موجب تحریک خلاقیت و پیدایش استعدادها می شوند واقع شده است، دانشگاه UQAT تجربه دانشجویی در میزان انسانیت در خوش آمدگویی و محیط امن را ارائه می دهد. UQAT در طی مطالعات خود چندین خدمات پذیرشی، حمایتی و نظارتی را به دانشجویان خود ارائه می دهد. رویکرد های انفرادی همچنین دسترسی و رقابت اساتید تمام خصوصیاتی است که دانشگاه UQAT را منحصر به فرد می کند.

یک آزمایشگاه حقیقی در محیط باز دارد، این دانشگاه یک محیط تحقیقی منحصر به فرد است که عملکرد تحقیقاتی بسیار بالایی را نشان می دهد. نزدیکی به این رشته و همچنین مشارکت های زیادی که با جامعه برقرار شده است، تجربیات تحقیق مشخصی را ارائه می دهد. UQAT از لحاظ شدت تحقیق به ازای هر استاد در بین دانشگاه های کانادا با یک حرفه عمومی براساس رتبه سال ۲۰۱۹ شرکت Earch Inforsource در رتبه نخست در کانادا قرار گرفته است. بخش های مختلفی نوید بخش هستند: اکولوژی و مدیریت پایدار جنگل ها، مدیریت پایدار و مرمت مکان های معدنی متروکه، کشاورزی، ارتباطات زیرزمینی، توسعه جوامع کوچک، کارآفرینی معدن، تحقیقات بومی، هیدروژئولوژی، جنگلداری، توسعه و دگرگونی چوب، محصولات زیستی و زیست شناسی.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۱۳۷

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۳۱۹

نیمه وقت (کارشناسی) ۲٫۶۲۲

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۴۸۲

منبع: اداره مشارکتی بین دانشگاهی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

اقامت کبک

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۷٫۴۳۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۵٫۶۳۷-۱۷٫۴۲۱دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش