معرفی دانشگاه آلبرتا University Of Alberta با سایت آکادمیک

دانشگاه آلبرتا University Of Alberta

معرفی دانشگاه آلبرتا University Of Alberta با سایت آکادمیک

دانشگاه آلبرتا یکی از صد دانشگاه برتر دنیاست- یکی از پنج دانشگاه برتر کانادا- دانشگاه های فشرده تحقیقاتی، با شهرت نامی در تحقیقات و تحقیقات ترجمه شده، بورسیه و فعالیت های خلاقانه در مناطق گوناگون است. دانشگاه دارای بیش از صد مرکز تحقیقاتی و موسسات، پانصد برنامه کارشناسی ارشد و دویست برنامه کارشناسی منتشر شده در ۱۸ دانشکده و پنج محیط دانشگاه است، دانشگاه همچنین یکی از سه مرکز هوش مصنوعی کانادا است. دانشگاه بیش از چهل هزار دانشجو از ۱۵۶ کشور مختلف دارد، در حالیکه فارغ التحصیلان از یکی از بهترین نرخ های استخدامی بالا در کانادا بهره می برند و براساس رتبه بندی QS ( استخدامی فارغ التحصیلان) در بین بهترین های دنیا قرار گرفته است.

تحقیقات پیشگام دانشگاه و دانش ترجمه بر روی شکل گیری اجتماع، فرهنگ، محتوای محیط و تکنولوژی که در جوامع امروزی و در آینده نیاز خواهد شد، تمرکز کرده است. این برنامه ها شامل زمینه های امضاء شده و در حال ظهور مؤسسات پژوهشی مانند سیستم های انرژی، سلامتی دقیق، تقاطع های جنسیتی و دانش های مستقر در محل، افراد محلی و مکان است. همچنین این موسسه دارای رکورد نوآوری، تجاری سازی و انتقال فناوری است که بیش از ۱۳۰ شرکت از دور خارج شده فعالیت دارند.

این دانشگاه مدارک تحصیلی را در سطح کارشناسی ارشد تا بالاترین نشانه های حرفه ای و علمی و همچنین تحویل از راه دور، مدارک ترکیبی، برنامه های بین رشته ای و گواهی های جاسازی شده متقابل ارائه می دهد. سایزهای کلاسی، شهریه و هزینه ها در بین کوچکترین ها برای یک دانشگاه تحقیقاتی کانادایی اصلی با بیش از ۴۲۵ گروه دانشجویی فعال و مکان های بیشماری برای تقویت نتایج یادگیرنده ها از طریق فرصتهای یادگیری تجربی و بین المللی و تحقیقات درگیر جامعه قرار دارد.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)    ۲۹٫۸۱۴

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۶٫۶۸۸

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۸۸۴

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۵۵۲

منبع: دانشگاه آلبرتا ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی: ۵٫۳۲۱ دلار

هزینه کارشناسی ارشد: ۳٫۷۴۵ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۲۲٫۲۶۷ دلار

هزینه کارشناسی ارشد: ۱۲٫۶۷۱ دلار

منبع: دانشگاه آلبرتا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰). هزینه های ذکر شده در بالا براساس قالب دوره محور می باشد، هزینه های براساس قالب پایان نامه کمتر می باشند ( حدود ۱۰ درصد)

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش