معرفی دانشگاه آکادیا Acadia University با سایت آکادمیک

دانشگاه آکادیا Acadia University

معرفی دانشگاه آکادیا Acadia University با سایت آکادمیک

برای ۱۷۹ سال است که دانشگاه آکادیا در زمینه تامین یک کیفیت عالی و پرمحتوا، در درجه اول تجربه دانشجویی کارشناسی برای دانشجویان از سراسر کانادا و بیش از ۵۰ کشور از سراسر دنیا تخصص دارد.

با داشتن بیش از ۴٫۰۰۰ دانشجوی تمام و نیمه وقت کارشناسی و ۵۶۴ دانشجوی تمام و نیمه وقت کارشناسی ارشد، تعادل تحصیلات دانشگاهی، عاطفی، معنوی و ورزشی آکادیا، کل افراد را چه در داخل و چه در خارج از کلاس، آموزش می دهد. با استاندارد بالای آموزشی، سایز کلاس های کوچک، پردیس های دوستانه و توجه شخصی، دانشجویان آکادیا از سوی دانشکده/ کالج به چالش و حمایت می کشاند، کارکنان و دیگر افراد تاثیرگذار که به آنها کمک می کند تا بالقوه خود را ببینند، کشف کنند و رهایش کنند.

محیط دانشگاه آکادیا محیطی گرم و صمیمی است، یک مسیر دو طرفه، تعاملی، بسیار نزدیک، حامی، متنوع، مشارکتی، جذاب و سرگرم کننده است. دانشگاه، دانشجویانی که خودمختار، همه فن حریف، باهوش، تاثیرگذار و دلنشین هستند را جذب می نماید. دانشجویان کارشناسی مستقیما در تحقیقات درگیر می شوند و تقریبا ۸۰ درصد از دانشجویان آکادیا داوطلبان جامعه هستند. آکادیا ۱۱ تیم وارسی، بیشترین مسابقات کنفرانس و ملی دانشگاه های آتلانتیک کانادا دارد. علاوه بر آن، آکادیا ۱۱۰ دانشگاه ورزشی که تماما کانادایی هستند (اکثر هر دانشجوی-ورزشکاردر کشور) دارد.

دانشگاه آکادیا به طور مداوم در بین بهترین دانشگاه های درجه یک در مقطع کارشناسی در کانادا رتبه بندی می شود و به خاطر کیفیت آموزش و تجربیات دانشجویان شناخته شده است.

اخیرا، آکادیا با دانشگاه های مپل لگ تازه شکل گرفته شده، ملحق شده است، یک گروه چهار دانشگاهی کوچک کارشناسی کانادایی که یک فلسفه دارند: یک زندگی غیرعادی با یک روش آموزشی غیر عادی آغاز می شود.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۳٫۶۲۸

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۱۷۶

نیمه وقت (کارشناسی) ۳۳۹

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۳۵۹

منبع: انجمن دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۷٫۶۵۰-۸٫۹۳۳ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۷٫۶۰۰-۸٫۸۸۳ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۷٫۸۸۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۸٫۰۵۸ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش