معرفی دانشگاه براک Brock University با سایت آکادمیک

دانشگاه براک Brock University

معرفی دانشگاه براک Brock University با سایت آکادمیک

دانشگاه براک یک دانشگاه جامع برای بیش از ۱۹٫۰۰۰ دانشجو است، جایگاهی برای رسیدن به برنامه های آموزشی و تحقیقات کلاس جهانی است. این دانشگاه در منطقه نیاگارا، منظره دیدنی اونتاریو واقع شده است و در یک ساعتی مترو اونتاریو و ۲۰ کیلومتری از مرز آمریکا است، دانشگاه براک یکی از انگشت شمارترین دانشگاه های دنیاست که در رزرو بیوسفر یونسکو واقع شده است.

دانشگاه بیش از ۷۰ مدرک کارشناسی و حدود ۵۰ مدرک کارشناسی ارشد از طریق دانشکده های آموزشی را ارائه می کند از جمله : علوم بهداشتی کاربردی، تحصیلی، علوم انسانی، ریاضیات و علوم، علوم اجتماعی، مطالعات اجتماعی، مطالعات کارشناسی و دانشگاه تجاری گودمن. دانشگاه براک ۱۳ کرسی تحقیقات کانادا را دارد و جزو بالاترین دانشگاه های برتر اونتاریو به دلیل شمار جوایز ملی ۳M تدریس عالی است.

دانشگاه براک به مردم برای رسیدن به اهداف زندگیشان کمک می کند. برای مثال، برنامه علوم پزشکی، دانشجویان را برای مطالعات هر چه بیشتر در پزشکی، فیزیوتراپی و دیگر حرفه های سلامت آماده می کند. دیگر برنامه های تفریحی شامل مطالعات کودک و نوجوان، شراب شناسی و شراب سازی، علوم دیجیتالی انسانی، آموزش مدرسین، حسابداری و مدیریت ورزشی است.

دانشگاه براک پیشرو در آموزش کاربردی است. بخش آموزشی، شغلی و آموزش تجربی، یکی از خلاق ترین های کانادا، به بیش از ۲۵۰۰ دانشجوی همکار کمک میکند تا به دنبال کار مناسب باشند. تمام دانشجویان در فرصت های آموزشی کاربردی کیفیت درگیرند. دو سال پس از فارغ التحصیلی، فارغ التحصیلان دانشگاه براک ۹۵ درصد از میزان استخدام را به خود اختصاص می دهند.

دانشگاه براک همچنین یک میزبان مشترک برای بازی های تابستانی ۲۰۲۱ کانادا و سایت بخش هنری ۹۰ میلیون دلاری ورزشی و مجتمع تحقیقاتی تفریحی است، که یک مرکز ملی فرصت های بی نظیر آموزش و یادگیری تجربی نیز خواهد بود.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱۵٫۵۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۱٫۶۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۲٫۱۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۳۶۰

 

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۹۱۷-۶٫۰۸۹ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۵٫۸۵۰-۸٫۱۷۶ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۲۶٫۵۵۸ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۲۳٫۵۰۴ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش