معرفی دانشگاه برندون Brandon University با سایت آکادمیک

دانشگاه برندون Brandon University

معرفی دانشگاه برندون Brandon University با سایت آکادمیک

موفقیت در دانشگاه برندون ایجاد میشود، یک موسسه دانشجویی متمرکز ساخته شده است که دانشجویان را در هر دو حیطه بومی و جهانی برای آموزش شخصی جذب می نماید. تمرکز مشخص دانشگاه بر روی تدریس و آموزش از طریق دانشگاه و برنامه های حرفه ای براساس هنرهای آزاد قوی و سنت علوم است و از سوی تحقیقات پیشرو، بورسیه و فعالیت های خلاقانه دانشکده/ کالج و اعضای کارمندان پشتیبانی می شود. مردم، امکانات، برنامه ها و خدمات به همراه میهمان نوازی گرم در محیط دانشگاه دنج و کم حجم با هم آمیخته اند تا دانشگاه برندون را ایفا نمایند.

دانشگاه برندون مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق دانشکده های هنر، آموزش، مطالعات پزشکی و علوم و مدرسه موسیقی را ارائه می دهد. دانشگاه برندون در تعالی تدریس و آموزش ارزش می نهد و کلاس های سایز کوچک، دانشکده های قابل دسترس، آموزش تجربی در ساختمان های بزرگ با امکانات پیشرفته که به سهولت در مرکز برندون قرار گرفته، واقع شده است. دانشگاه برندون تنوع فرهنگی را جشن میگیرد و به ویژه به آموزش مردم بومی متعهد می شود. دانشگاه متداولا در حال توسعه از طریق معرفی برنامه های جدید دانشگاهی همچون برنامه کارشناسی ارشد ( علوم زیست محیطی و زندگی)، برنامه کارشناسی پرستاری و برنامه های جامع موفقیت و پشتیبانی دانشجو است.

تحقیقات مشارکتی و مبتنی بر جامعه، ویژگی بارز دانشگاه براندون است. دانشگاه پنج کرسی تحقیقاتی کانادا را برگزار می کند و از طیف وسیعی از بنگاه سه گانه و بودجه تحقیقاتی خارجی بهره می برد. در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشجویان به مشارکت در پروژه های تحقیقی با اعضا دانشکده/ کالج و بسیاری از فرصت های آموزشی قابل دسترسی در بخش هنر امکانات ارائه شده، تشویق می شوند.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲٫۵۵۴

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۲۳۷

نیمه وقت (کارشناسی) ۴۵۵

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۱۷۵

منبع: دانشگاه برندون ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۳٫۷۳۷-۳۹۶۹ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۸۵۳-۳۱۳۹ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۹٫۳۴۱-۱۴٫۶۸۵ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۲۸۰-۵٫۹۹۲ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش