معرفی دانشگاه بریتیش کلمبیا شمالی University Of Northern British Columbia با سایت آکادمیک

دانشگاه بریتیش کلمبیا شمالی University Of Northern British Columbia

معرفی دانشگاه بریتیش کلمبیا شمالی University Of Northern British Columbia با سایت آکادمیک

دانشگاه بریتیش کلمبیا شمالی UNBC یکی از بهترین و کوچکترین دانشگاه های کانادا است، در میان دیدگاه های منظره شمالی بریتیش کلمبیا است. این دانشگاه فرصت های آموزشی کارشناسی و کارشناسی ارشد که فرهنگ، سلامت، اقتصاد و محیط را کشف می نماید. برنامه هایی شامل هنر و علوم، مدارک حرفه ای، پزشکی و مهندسی دارد. مدت تحقیقات دانشگاهی میتواند در محیط و منابع طبیعی، توسعه جامعه، شمالی، سلامت حومه و محیط و ملیت اولیه تحقق یابد. علاوه بر تقویت و تجلیل از تعالی دانشگاهی، UNBC  مکان استقبال و فراگیری است، مشهور به کلاسهای کوچک، فرصتهای یادگیری تجربی و مبتنی بر جامعه و فرصتهای یادگیری و تحقیق منطقه ای است.

اکثر دانشجویان در پردیس اصلی پرنس جورج حضور دارند، از آنجا که دسترسی آسان به تفریح در فضای باز، از جمله اسکی و اسنوبورد، کوهنوردی و پیاده روی است. دانشگاه همچنین کلاس ها و فرصت های تحقیق از طریق بریتیش کلمبیا شمالی که شامل تراس، فورت استی جان و گوسل را ارائه می دهد.

UNBC دانشگاه سبز کاناداست و جوایز بیشماری را برای ابتکارات محیطی دریافت نموده است. در سال ۲۰۱۰، به دلیل داشتن بهترین پروژه پایداری دانشگاه در آمریکای شمالی با هاروارد گره خورده است- یک سیستم بیولوژیکی که به عنوان سکوی آموزشی، تحقیق، مشارکتهای جامعه و فن آوری با ارزش خاصی را برای روستاها، مناطق منبع محور، نشان می دهد. UNBC میزبان مرکز همکاری ملی در زمینه بهداشت بومی است و دارای چندین موسسه تحقیقاتی است که شامل منابع طبیعی و موسسات مطالعاتی محیطی و موسسات توسعه جامعه است. میزبان مرکز همکاری ملی در زمینه بهداشت بومی است و دارای چندین موسسه تحقیقاتی است که شامل منابع طبیعی و موسسات مطالعاتی محیطی و موسسات توسعه ای جامعه است. این امر شامل دو جنگل تحقیقاتی و مرکز تحقیق رودخانه کویسنل را حفظ می کند. تمامی فرصت های ارائه شده برای تحصیل و تحقیق در سراسر طبیعت، علوم اجتماعی و بهداشتی است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱٫۹۱۲

تمام وقت ( کارشناسی ارشد) ۴۸۷

نیمه وقت (کارشناسی) ۹۲۰

تمام وقت ( کارشناسی ارشد) ۱۲۵

منبع: دانشگاه بریتیش کلمبیا شمالی ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۵٫۴۲۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۳٫۳۶۳ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۲۱٫۵۸۹ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۳٫۳۶۳ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی. ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش