معرفی دانشگاه بریتیش کلمبیا The University Of British Columbiaبا سایت آکادمیک

دانشگاه بریتیش کلمبیا The University Of British Columbia

معرفی دانشگاه بریتیش کلمبیا The University Of British Columbiaبا سایت آکادمیک

دانشگاه بریتیش کلمبیا UBC، مرکز جهانی تحقیق و تدریس می باشد، به همین ترتیب در بین ۴۰ دانشگاه برتر دنیا و ۲۰ دانشگاه عمومی دنیا قرار گرفته است. از سال ۱۹۱۵ دانشگاه بریتیش کلمبیا نوآوری ها را پذیرفته است و وضع کنونی را به چالش کشیده است. چشم انداز کارآفرینی آن دانشجویان، کارمندان و دانشکده را برای چالش کنوانسیون، راهنمایی اکتشافات و جستجوی راه های جدید آموزش را ترغیب می کند. در دانشگاه بریتیش کلمبیا تفکرات برجسته شده و جایگاهی را برای توسعه ی ایده ها می دهد که می تواند دنیا را تغییر دهد.

UBC در جهان رتبه یک را در انجام اقدامات فوری در تغییرات آب و هوایی و تاثیرات آن قرار داده است. تحقیقات UBC، بر تغییرات آب و هوا، بکار بردن انرژی و آماده سازی برای مواجه با پیامدهای تغییرات آب و هوا آموزش جهانی دارد. UBC همچنین در رتبه اول بین سه دانشگاه جهانی برای ایجاد تاثیر جهانی از طریق تحقیقات، ارتباط و سرپرستی برای نشان دادن چالش های جهانی مرتبط با فقر، نابرابری، آب و هوا، تخریب محیط زیست و سعادت، صلح و عدالت را نیز دارد.

UBC میزبان بیش از ۶۶٫۵۰۰ دانشجو از کانادا و بیش از ۱۶۰ کشور دیگر، با مرکزیت دو پردیس اصلی در ونکوور و کلوونا است. این دانشگاه این شهرت جهانی را برای تعالی در تحقیقات و یادگیری پیشرفته، ارائه برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای نوآورانه برگزار می نماید.

آموزش و تحصیل پیشرفته UBC، با فرصت های توسعه یافته خارج از کلاس است. این شامل تنظیمات غیر رسمی آموزشی و فرصت های غنی سازی یادگیری مانند مکان های تعاونی همچنین خدمات آموزشی بین المللی و جامعه است.

دانشجویان کارشناسی ارشد، حمایت های شخصی را از ثبت نام خدمات حرفه ای دریافت می نمایند. رویکرد گسترده مبتنی بر پذیرش، UBC، را به عنوان بزرگترین دانشگاه کانادا تبدیل میکند که معیارهای غیر دانشگاهی را در روند درخواست خود قرار می دهد.

ثبت نام دانشجو با آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)    ۳۸٫۴۱۷

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۹٫۳۰۸

نیمه وقت (کارشناسی) ۱۱٫۷۶۵

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۲٫۰۵۷

منبع: دانشگاه بریتیش کلمبیا( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین  ۵٫۳۹۹-۷٫۱۸۵ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد : ۴٫۹۹۶ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲۹٫۷۱۳-۳۸٫۰۵۲ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۸٫۷۷۷ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

ونکوور

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه

اوکاناگا

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش