معرفی دانشگاه بیشاپ Bishop`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه بیشاپ Bishop`s University

معرفی دانشگاه بیشاپ Bishop`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه بیشاپ در سال ۱۸۴۳ تاسیس گردید، این دانشگاه یک موسسه عمدتا مسکونی است. اهداف اولیه آن ارائه مهمترین تجربه کارشناسی در کانادا با تمرکز بر آموزش کل افراد است. دانشکده بیشاپ در زمینه های علوم انسانی، علوم اجتماعی و طبیعی، تجارت و آموزش بورس های تحصیلی را ارائه می دهد.

این دانشگاه واقع در شربروک، در شرق تانشیپس نواحی کبک، کانادا است، پردیس های زیبای دانشگاه و کلاس های صمیمی، یک فضای استقبال و غیر رسمی را تشویق می کند. دانشکده هنر و علوم دانشگاه بیشاپ انتخابات زیادی را در دوره ها و برنامه های از طریق سه بخش خود ارائه میدهد: علوم انسانی، علوم طبیعی و ریاضیات و علوم اجتماعی. برخی از پر طرفدارترین رشته ها شامل روانشناسی، انگلیسی، تاریخ، علوم اعصاب، مطالعات ورزشی و بهیاری است. دانشجویان دانشگاه تجاری ویلیامز در رشته های لیسانس مدیریت بازرگانی یا لیسانس هنر فعالیت دارند با اصلی ترین مشاغل برای دانشجویانی که تمایل به ادغام بازرگانی با دیگر موضعات دارند. تمرکزات BBA ارائه شده شامل حسابداری، مالی، مدیریت جهانی و رهبری، بازاریابی و کارآفرینی است.

تربیت معلم یکی از بخش های طولانی مدت سنت دانشگاه بیشاپ است. دانشکده آموزش و پرورش در تلاش است تا پزشکان تاثیر گذار با توان رهبری و تعهد به قدرت تحول بخش آموزش را پرورش دهد. این مدرسه همچنین دارای مدرک تحصیلات تکمیلی بهیاری برای معلمان عملی و مدیران مدرسه است.

این دانشگاه دارای پیشینه تحقیقاتی گسترده در سال های اخیر است، دانشگاه بیشاپ دارای سه کرسی تحقیقاتی کانادا، یک دریافت کننده کمک هزینه تحصیلی  ۳M، با چهار شاخه تعالی تحقیقاتی در اخترفیزیک و گیتی شناسی، تغییرات اقلیمی چند مقیاسه، گذر مرزی (شناخت اجتماعی و فرهنگی) و بهداشت روان شناسی و رفاه است. برخی از دانشجویان کارشناسی فرصت کار با تحقیقات راهبردی از طریق پروژه های متنوع، کارورزی و فرصت های بودجه مختلف است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲٫۴۷۹

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۲۵۲

نیمه وقت (کارشناسی) ۲۴۶

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۲۵

منبع: دانشگاه مشارکتی بوریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

اقامت کبک

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲٫۵۴۴-۷٫۹۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۷٫۵۳۰-۱۹٫۵۸۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۷٫۵۳۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط داخل دانشگاه
  2. در از خارج محیط دانشگاه

 

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش