معرفی دانشگاه ترنتTrent University با سایت آکادمیک

دانشگاه ترنتTrent University

معرفی دانشگاه ترنتTrent University با سایت آکادمیک

دانشگاه ترنت یکی از برترین دانشگاه های کانادا، با ایده آموزش فعال داخلی که شخصی، هدفمند و قابل تبدیل است، تاسیس گردیده است. بطور مداوم دانشگاه ترنت برای رهبری در تدریس، تحقیق و رضایتمندی دانشجویان، جذب دانشجویان عالی از سراسر کشور و دنیا شناخته شده است.

در دانشگاه ترنت دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد با دانشکده، کارمندان و همسالانشان از طریق جوامع متنوع که دانشکده های مسکونی، کلاس های درسی، رشته ها، فعالیت های پژوهشی، برنامه درسی مشترک و فعالیت های مبتنی بر اجتماع را در بر می گیرد، در ارتباط و تعامل است. دانشگاه ترنت در تمام رشته ها، تفکرات انتقادی و یکپارچه را به زندگی منتقل می کند.

دانشجویان با ایجاد تجربیاتی که ریشه در گفتگو، دیدگاه های متنوع و همکاری دارند، مسیر را سپری می کنند. در محیط آموزشی اشتیاق مادام العمر را برای ورود، رهبری و تحولات اجتماعی را ایجاد می کند، دانشجویان ترنت، فارغ التحصیلان، دانشکده ها و کارمندان درگیر شهروندان جهانی و کاتالیزورها در تهیه راه حل های پایدار برای موضوعات پیچیده هستند.

دانشگاه ترنت به دانشجویان فرصت انتخاب از بیش از ۱۰۰ برنامه در دو پردیس را ارائه می دهد. پردیس پیتربورو دارای برنامه های نوآورانه دانشگاهی است که در ۱٫۴۰۰ هکتار در یک فضای طبیعی نفس گیر در سواحل رودخانه اوتونابی قرار گرفته است، در حالی که پردیس منطقه دورهام گریتر تورنتو واقع در اویوا ترکیبی از برنامه های حرفه ای در هنر و علوم اجتماعی را ارائه می دهد.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۸٫۹۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۵۲۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۳۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱۶۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۶٫۱۱۸ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۵٫۳۹۴ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۹٫۷۳۴-۲۱٫۳۸۵ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۳٫۱۹۴دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش