معرفی دانشگاه ترینیتی وسترن Trinity Western University با سایت آکادمیک

دانشگاه ترینیتی وسترن Trinity Western University

معرفی دانشگاه ترینیتی وسترن Trinity Western University با سایت آکادمیک

دانشگاه ترینیتی وسترن به عنوان دانشگاه برتر مسیحی کانادا برای مجهز کردن دانشجویان برای دستیابی و رسیدن به اهداف زندگیشان تخصص داده شده است. به عنوان بخشی از جامعه دانشگاهی در کلاس جهانی است، در این دانشگاه دانشجویان مهارت های حرفه ای کسب می نمایند در حالیکه در جستجوی ایده های بزرگتری در مورد اینکه آنها چه کسی هستند و آنها به چه معنایی هستند، می باشند. این دانشگاه همچنین  بر هنرهای آزادیخواه، علوم و مطالعات حرفه ای تمرکز دارد، TWU بر تعالی دانشگاهی، تحقیق و تعامل کلاسی در یک جامعهء پر جنب و جوش با ایمان برای پشتیبانی از رهبران خدایی که به دنبال تاثیر تحول در فرهنگ هستند، تاکید و اختصاص داده شده است.

برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد شامل مدیریت تجاری، رهبری، پرستاری، روانشناسی مشاوره، تحصیلات، ارتباطات، علوم انسانی بین رشته ای، علوم کامپیوتر، هنرهای ستایشی، کلامی و غیره است. دانشجویان نیازمند مهارت های فکری حیاتی، تجربه و تخصص، توانایی های حرفه ای و کیفیت شخصیتی حیاتی برای بازار جهانی امروز است. TWU همچنین آموزش های ادامه دار و رهبری توسعه یافته از طریق برنامه های گواهی و آموزش آنلاین خود را ارائه می دهد. در ادامه، برنامه تکمیلی مدرک بزرگسالان TWU یکی از برنامه های تکمیلی مدرک انعطاف پذیر و کاربردی در کانادا است.

پردیس اصلی این دانشگاه در لانگلی واقع شده است، یک مسیر کوتاه از ونکوور و در نزدیکی آثار باستانی لانگلی است، یک شهرک زیبای دانشگاهی که در کناره رودخانه فراسر واقع شده است. علاوه بر پردیس اصلی، TWUبرنامه هایی را از طریق ریچموند، بریتیش کلمبیا، دانشکده ها، مرکز رهبری تاریخی لارنتین در اوتاوا، اونتاریو و پردیس ماهواره ای در بلینگهام، واشینگتن و مرکز تحقیقات اکولوژیکی کروز نست واقع در جزیره سالت اسپرینگ را ارائه می دهد.

به عنوان کوچکترین دانشگاه خصوصی، TWU به دانشجویان با ایجاد فرصت هایی که در دسترس موسسات عمومی بزرگ مانند کار بر روی پروژه های تحقیقی بودجه با اعضا هئیت علمی برجسته در نیست، فراهم می آورد. چهار کرسی تحقیقی کانادا و بورس ها از موسسات تحقیقی سلامت کانادایی (CIHR)، علوم طبیعی و شورای تحقیق مهندسی کانادا (NSERC)، و علوم اجتماعی و شورای تحقیق علوم انسانی کانادا (SSHRC) دامنه تخصص دانشکده TWU را نشان می دهد.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲٫۴۶۴

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۱۴۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۸۲۹

منبع: دانشگاه ترینیتی وسترن ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۲۲٫۲۶۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲۰٫۱۰۰-۴۲٫۸۴۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۲۲٫۲۶۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۲۰٫۱۰۰-۴۲٫۸۴۰ دلار

منبع: دانشگاه ترینیتی وسترن. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی. ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش