معرفی دانشگاه تورنتو  University Of Toronto با سایت آکادمیک

دانشگاه تورنتو  University Of Toronto

معرفی دانشگاه تورنتو  University Of Toronto با سایت آکادمیک

دانشگاه تورنتو یکی از بزرگترین دانشگاه های دنیا است که با عمق و وسعت فوق العاده متمایز شده است. دیدگاه ها و موقعیت جهانی دانشگاه در مناطق روستایی پویا، دانشجویان را با یک تجربه آموزشی قابل انتقال فراهم می آورد.

دانشگاه تورنتو یک دانشگاه با سه پردیس است که هر یک مرکز تکمیلی برای تدریس و تحقیق دارد: دانشگاه سنت جورج تورنتو، دانشگاه میسیساگا تورنتو و دانشگاه اسکاربوروگ.

دانشگاه تورنتو هزاران برنامه کارشناسی، ارشد و حرفه ای و بیش از صدها کلوپ، سازمان و فعالیت را ارائه می دهد. با بهره بری از محیط های آموزشی غنی و فراگیر، دانشجویان به یکی از چندین جامعه آموزشی کوچک که شامل هفت دانشکده کارشناسی و طیفی از دانشکده ها، مدارس و مراکز در سراسر این سه پردیس است، ملحق می شوند.

هر ساله دانشگاه ده ها میلیون برای کمک به دانشجویان، بورس ها و بورس های تحصیلی سرمایه گذاری می نماید تا این اطمینان را بدهد که دانشجویان بتوانند براساس شایستگی نه درآمد شخصی یا والدین را پذیرا باشند.

دانشگاه تورنتو در بین برترین دانشگاه های تحقیق محور دنیا است. دانشجویان دانشگاه تورنتو از اساتیدی که به عنوان رهبر تفکر جهانی شناخته شده اند می آموزند که برای باز کردن منازل جدید برای کشف دانشمندان و ایجاد نوآوری هایی که صنایع جدید را جعل می کنند، مزایای اجتماعی و اقتصادی را ایجاد می کنند و راهی را برای زندگی ما تغییر می دهند.

فارغ التحصیلان دانشگاه تورنتو در جوامع قدرتمند و جوامع موفق مشارکت می کنند، فارغ التحصیلان نقش رهبری را در هر قاره و هر حوزه فعالیت انسانی دارند.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۶۵٫۶۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۱۸٫۷۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۶٫۲۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۵۰۰

منبع: شورای دانشجویان اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۶٫۱۰۰- ۱۱٫۴۲۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۶٫۲۱۰-۱۰٫۳۵۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۳۵٫۸۹۰-۵۵٫۱۱۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۶٫۲۱۰-۳۷٫۷۰۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش