معرفی دانشگاه ثامپسون ریور Thompson Rivers University با سایت آکادمیک

دانشگاه ثامپسون ریور Thompson Rivers University

معرفی دانشگاه ثامپسون ریور Thompson Rivers University با سایت آکادمیک

دانشگاهی در قلب بریتیش کلمبیا یک رهبر پایدار است در حالیکه آموزش انعطاف پذیر، سایز کلاسی کوچک و تجربیات زیاد را ارائه میدهد: این دانشگاه ثامپسون ریور است.

TRU بیش از ۱۵۰ برنامه در محیط دانشگاه و بیش از ۶۰ برنامه آنلاین از طریق بخش آموزش باز آن دارد. این دانشگاهی است که به درستی برای کمک به هر دانشجویی که هدفشان اهداف آموزشی با ارائه مسیرهای متنوع برای یادگیری است، مطرح می کند.

نه تنها نحوه یادگیری دانش آموزان انعطاف پذیری است ( آنلاین یا در محیط دانشگاه)، بلکه فرصت های آنان را نیز می آموزد. دانشجویان می توانند انتخاباتی مانند برنامه های مشترک، کارآموزی، تحقیقات کارشناسی، تحصیل در خارج، یادگیری تجربی و مدارس میدانی را کشف نمایند. آنها می توانند از برنامه های گواهی و دیپلم به مدارک دیگر پیش بروند و برای یادگیری پیشین و تجربه کار اعتبار کسب نمایند و مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد اخذ نمایند. TRU همچنین برای تاسیس جدیدترین مدرسه حقوق در سال ۲۰۱۱ در کانادا افتخار می کند.

هزاران دانشجو در پردیس اصلی گسترده TRU در کاملوپس بریتیش کلمبیا، پیشرفت می نماید، در حالیکه برخی دیگر از پردیس های کوچک دریاچه ویلیامز لذت می برند. دانشجویان از سراسر دنیا و سراسر مناطق می آیند، که شامل ۱۰ درصد از دانشجویان بومی و بیش از ۳۰ درصد از دانشجویان بین الملل است. هزاران دانشجو از مسافت های دورتر می باشند و دوره های آنلاین را از طریق باز یاد می گیرند.

TRU کندوی فعالی است، با تیم های ولف پارک ورسیتی، ۴۰ کیلومتر از مسیرهای پیاده روی سایه کاج نزدیک به محوطه دانشگاه و تپه های اسکی منظره و دریاچه های اطراف است. خدمات دانشجویی شامل مرکز استخدام دانشجو، سالن، مرکز سلامتی، گالری هنرهای زیبا و تئاتر است. ساختمان جدید و ایالت هنر شامل مرکز آموزش صنعتی و تکنولوژی و ساختمان پرستاری و سلامت جمعیت است که در سپتامبر ۲۰۲۰ شروع به کار نموده است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)    ۸٫۳۱۷

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۴۷۵

نیمه وقت (کارشناسی) ۷۵۶

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۴۷

منبع: دانشگاه ثامپسون ریور ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹) (شامل خوابگاه ها و دانشجویان راه دور/ آنلاین، مطالعات ادامه دار را استثنا می شود)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۴٫۳۱۳ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۷٫۵۸۱ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۷٫۳۰۴ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۳٫۱۳۸ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی. هزینه برنامه های فارغ التحصیلی در آموزش  ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش