معرفی دانشگاه جزیره ونکوور Vancouver Island University با سایت آکادمیک

دانشگاه جزیره ونکوور Vancouver Island University

معرفی دانشگاه جزیره ونکوور Vancouver Island University با سایت آکادمیک

در دانشگاه جزیره ونکوور، موفقیت های شخصی دانشجویان در مرکز تجربیات آنان قرار دارد. مراقبت، توجه و تشویق دانشکده در حمایت از هر گامی که برای کمک به تحصیل آنان است، صورت میگیرد. کلاس های کوچک فرصت هایی را برای علایق و تعصبات فردی در شناسایی ارائه می دهد. VIU محیطی را ایجاد می نماید که دستاوردهای دانشگاهی را با هدف توسعه ی مهارت های اجتماعی و ارتباطی دانشجویان و شایستگی ایجاد تفاوت ها متعادل می سازد. این دانشگاه در جزیره زیبای ونکوور واقع شده است همچنین به دانشجویان این امکان را می دهد تا تجربیات فعال، سبک زندگی مهیج که فواید بازسازی کلاس های جهانی در زمان تحصیل را بوجود آورد. پردیس اصلی دانشگاه در نانایمو (Nanaimo) واقع گردیده و پردیس های محلی در دره چوایچان (Cowichan Valley)و رودخانه پاولPowell River) ( و در مرکز در پارکسویل – کوالیکوم (Parksville-Qualicum) وجود دارند.

VIU برنامه هایی ارائه می دهد که از مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد تا دیپلم ها و گواهی های حرفه ای و تجاری، همچنین برنامه های آموزشی مداوم طبقه بندی می نماید. دانشجویان برای مشارکت در انواع مختلف درخواست ها، فعالیت های تجربی و تحقیقی مورد تشویق قرار می گیرند. فرصت هایی برای فراگیران کارشناسی شامل رشته های سنتی مانند هنر و علوم، همچنین آموزش مهارت های بهداشتی، تحصیلی، تجاری، طراحی گرافیک، طراحی داخلی و دیگر رشته ها است. VIU مدارک ارشد در مدیریت تجاری، رهبری آموزشی، آموزش ویژه، مدیریت اوقات فراغت مستدام، برنامه ریزی جامعه و برنامه های سیستم های اطلاعات جغرافیایی را ارائه می دهد. در VIU تحصیلات بومی در اولویت قرار دارد. در سال های ۲۰۱۷ تا ۱۸، دانشجویان بومی تقریبا ۱۲ درصد از کل دانشجویان دانشگاه را به خود اختصاص دادند. VIU یکی از دو موسسه در سراسر کانادا بود که از سوی بنیاد مسترکارد برای همکاری با شرکای First Nation برنامه ای به نام EleV تاسیس نمود که هدف آن تقویت موفقیت برای فراگیران بومی است.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۵٫۷۸۳

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۶۷۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۸۸۹

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۲۵۲

منبع: دانشگاه جزیره ونکوور ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۴٫۵۲۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۹٫۸۲۶-۱۳٫۲۱۲ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۶٫۶۸۰دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۷٫۴۰۰دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای برنامه های کارشناسی در رشته های هنر و علوم انسانی هزینه های برنامه های کارشناسی ارشد در رشته های علوم و علم اخلاقی( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش