معرفی دانشگاه جزیره پرنس ادوارد University Of Prince Edward Island با سایت آکادمیک

دانشگاه جزیره پرنس ادوارد University Of Prince Edward Island

معرفی دانشگاه جزیره پرنس ادوارد University Of Prince Edward Island با سایت آکادمیک

دانشگاه جزیره پرنس ادوارد (UPEI) یک رهبر آموزشی تجربی است که به دانشجویان اجازه می دهد تا در PEI، در سراسر کانادا و در سراسر دنیا به پتانسیل های کامل خود برسند. UPEI در طول تاریخ ۲۰۰ ساله خود، در تعداد دانشجویان و وسعت و عمق برنامه های خود رشد چشمگیری داشته است.

دانشجویان از برنامه های کارشناسی، دانشکده های هنر، تجارت، آموزشی، پرستاری، علوم، مهندسی طراحی پایدار و دامپزشکی را انتخاب می نماید، در حالیکه دانشکده دانشگاه UPEI دارای برنامه های فوق العاده دانشگاهی در تمام دانشکده ها است. از طریق فرصت های آموزشی تجربی، دانشجویان دانش و تجربیات عملی کسب می نمایند که به آنان در شغل حرفه ای کمک می کند.

مثال ها شامل دکترای روانشناسی چهارساله (PsyD) دانشگاه جزیره پرنس ادوارد است که ترکیبی از مطالعه دانشگاهی و تجربه علمی برای یادگیری روانشناسان بالینی برای رفع نیازهای بهداشت روان در اشخاص و جوامع است. در دانشکده ریاضیات و علوم محاسباتی، دانشجویان می توانند در علوم آماری و تحلیلی تخصص داشته باشند، که منجر به تقاضای بالا و شغل پردرآمد شود. کسانی که در برنامه ارتباطات، رهبری و فرهنگ کاربردی دانشکده هنر حضور دارند، تفکر انتقادی، ارتباطات و مهارت های رهبری را بیاموزند که به آنها در دستیابی به اشتغال پس از فارغ التحصیلی کمک خواهد نمود. دانشجویان در برنامه تغییرات آب و هوای عملی و برنامه سازگاری، تجربه یادگیری در یک آزمایشگاه زنده که در مجموعه PEI روستایی است را تجربه می نمایند. تمرکز دانشگاه UPEI بر روی تغییرات آب و هوایی با بیانیه های اعلام شده در سال ۲۰۱۹، که با تاسیس مرکز کانادایی برای تغییرات آب و هوا و اقتباس در شرق PEI است، گسترش یافته است.

تجربه دانشجویان در دانشگاه UPEI با حمایت از یادگیری قوی، تعامل نزدیک اساتید و دانشجویان و فرصت هایی برای تحقیقات مشترک در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد را تقویت نماید.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۴٫۰۳۲

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۵۰۳

نیمه وقت (کارشناسی) ۳۸۹

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۲

منبع: انجمن دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۶٫۲۷۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۲۱۵-۷٫۶۵۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۳٫۵۹۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۱٫۵۳۵-۱۴٫۹۷۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های کارشناسی در هنر و علوم انسانی. هزینه های برنامه های کارشناسی ارشد در علوم اجتماعی و اخلاقی( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج از محیط دانشگاه
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش